Mimino

Foodie R 3 listopada 2013

Mimino Caucasian Bistro to nowe miejsce otwarte w październiku przy Mokotowskiej, w miejscu zamkniętego Bistro Before, a wcześniej Mokotowska 22. To restauracja z kuchnią gruzińską i ormiańską, której właścicielem zgodnie z informacją otrzymaną od kelnerki, jest  mieszkający w Polsce Ormianin. W karcie znajdziemy typowe dania kuchni z Kaukazu, głównie dania gruzińskie takie jak chaczapuri, chinkali czy lobio.

Mimino

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Mokotowska 22 , Warszawa

Rodzaj kuchni: gruzińska, ormiańska

Średnie ceny: dania główne 25-55 zł

Klimat / Atmosfera: na luzie

Dzielnica: Śródmieście

RECENZJE BLOGERÓW (1)

Restaurantica.pl (listopad 2013) by Foodie R


Pokaż Warsaw Foodie na większej mapie

  • Sylwia

    To miejsce to porażka. Odwiedzilam kilka restauracji gruzinskich i mimino jest najgorszą z nich.Po pierwsze pojechalismy tam z gruponem kupionym za 70 zl gdzie wartosc jego to 150 zl.Dostaliśmy jako przystawkę jeden kawaleczek bakłażanu 3 plastrunie maleńkie bastrumi i 3 maleńkie kawaleczki sera.Na glowne danie szaszlyk wieprzowy malenki sztuk dwa oraz 4 kawałeczki malutkie żeberek , deser to 4 male ciasteczka nadziewane.Do tego piwo i lampka wina.Ale w kielszku ledwo zakrywalo dno.Dla mnie to oszustwo. Calosc wg karty nie przekaraczalo 70 zl. Jakosc jedzenia tez pozostawia do życzenia. Nie polecam wręcz radzę NIGDY TAM NIE IDŹCIE. Polecam za to na chmielnej knajpe gruzje lub na KEN.

  • Alter

    To była najlepsza restauracja gruzińska w Warszawie. Chaczapuri Adjarskie na poziomie oryginału z Batumi. Duże porcje, bardzo przyzwoite ceny. Naprawdę dziwne, że się lokal nie utrzymał. Szkoda…