Crepe Cafe

Foodie R 12 czerwca 2014

Crepe Cafe to nowa kawiarnia otwarta niedawno przy ulicy Dobrej, na Powiślu. Lokal specjalizuje się w śródziemnomorskich naleśnikach – Crepes przygotowanych na słodko i słono. Do wyboru jest kilkanaście rodzajów naleśników np. z chorizo, burgerem, fetą czy kiełbasą na słono czy z nutellą, masłem orzechowym czy mascarpone na słodko. Oprócz tego w menu znajdziemy sałatki, gofry i świeżo wyciskany sok z owoców.

Crepe Cafe

źródło Crepe Cafe Facebook

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Dobra 19

Telefon:  22 121 22 75

Strona internetowa:Facebook

Godziny otwarcia: Pon – Pt.08:00 – 20:00, Sob. – Niedz.10:00 – 20:00

Rodzaj kuchni: naleśniki

Średnie ceny: do 20 zł

Klimat / Atmosfera: na luzie

Dzielnica: Śródmieście


Pokaż Warsaw Foodie na większej mapie

 • Zu

  Bardzo polecam to miejsce,mieszkam po sąsiedzku i cieszy mnie każde nowe miejsce na Powiślu. Naleśniki przepyszne, dzięki świerzym składnikom i ich ciekawym kompozycjom. Przystępne ceny, delikatny wystrój i pyszna kawa sprawiają,że można się nie tylko najeść,ale i odprężyć. Jakość zdecydowanie lepsza niż w pobliskim, droższym rue de paris,które polecam omijać szerokim łukiem.

 • Enigma

  Crêpe Café jest sympatyczna, lecz niestety to nie to samo, co poprzednia kawiarnia mająca siedzibę w tym lokalu – Tesla…

 • Magda

  Chyba dobrze im szło do 14.08.2014…Dzisiejszy naleśnik suchy, bez sosu w środku oraz bez sosu w pudełeczku, dodatkowo bez pieczarek:/Wielki minus i raczej nie prędko tam wrócę.

 • Krzysiek

  Przeczytałem kilka ciekawych opinii i poszedłem z dziewczyną. Niestety ten lokal to wielka pomyłka. Z tego co zrozumiałem, kiedyś był warty odwiedzenia. Teraz dostaliśmy suche naleśniki bez sosu i bez smaku. Równie dobrze mogli wrzucić wióry do naleśnika i odgrzać. Do tego Pani obsługująca zapomina o zamówieniu i robi mnóstwo hałasu zbierając i zmywając naczynia (po prostu rzuca talerz na talerz itp.). Zdecydowanie nie polecam.