Kawałyk

Foodie F 20 września 2014

Mokotów wzbogacił się w weekend o nową kawiarnię. Kawałyk powstał w lokalizacji, gdzie wcześniej mieściła się m.in. mokotowska lokalizacja Bombaj Masala. Kawałyk ma być miejscem z dobrą kawą i kuchnią autorską opartą o regionalne produkty. Zjemy tu głównie śniadania i lunche. Będą więc różne zestawy śniadaniowe, tarty, zupy i dania główne. Lunch w cenach 19zł. Na razie miejsce nie ma koncesji i jeszcze nie można płacić kartą.

 Kwałyk Foodie

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: ul. Starościńska 10/12, Warszawa

Godziny otwarcia: Pn – Niedz7:30 – 20:00

Telefon: 792 282 069

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: międzynarodowa

Średnie ceny: 10-20zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Mokotów

  • Ania

    Bardzo fajne miejsce na kawkę i ciacho. Lekka atmoasfera pasuje i na ploteczki z przyjaciółką i na śniadanie biznesowe. Urocza właścicielka i dobry kucharz. Jadłam lunch: kapuśniak i polędwiczki w sezamie. Bardzo dobre. Porcja w sam raz. Później była kawka i beza z owocami. Mistrzostwo świata. Wrócę na pewno!

  • Ewa

    Polecam! Mieszkam na Mokotowie 7 lat i dawno nie byłam w tej dzielnicy w tak miłym miejscu, z dobrą obsługą i jedzeniem. Zajechałam tam z rodzinką na lunch w czasie wycieczki rowerowej i naprawdę było warto. Moje dziewczynki – niejadki zjadły świetne pierogi, a my z mężem polędwiczki w curry. Bardzo smaczne, jedno i drugie. Widać, że gospodarze dbają o szczegóły. Dodatkowo, zostaliśmy poczęstowani przez właściciela lokalnymi produktami (szynka, sery), które serwują na śniadania. Pyszne! A do tego sympatycznie!

  • Martyna

    Bardzo przyjemna knajpka. Jestem osobą bezglutenową oraz z nietolerancją laktozy więc ciężko jest mi znaleźć odpowiednie miejsce a tu mam wszystko – nawet improwizacje 🙂 Stołuję się od trzech dni i jestem bardzo zadowolona, wszystko przygotowane profesjonalnie i z dokładnością. Jestem jak najbardziej na tak!