Falafel Bejrut Senatorska

Foodie F 15 października 2014

Falafel Bejrut był do tej pory mobilnym stoiskiem z falafelem, znanym z lokalizacji na bazarze przy Hali Mirowskiej. W sobotę Falafel Bejrut otworzył swój lokal na Senatorskiej. Również w menu pojawią się zmiany. Oczywiście, głównym daniem pozostaje sandwiche z falafelem, ale wejdą nowe wersje m.in. Kanapka falafel exotic z granatem, Kanapka z falafelem na ciemnym chlebie z otrębami oraz Falafel z bakłażana. W menu pojawi się hummus, także w wersji diablo i z pieczarkami.

Falafel Bejrut Senatorska

Zdjęcie: Falafel Bejrut Fanpage

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Senatorska 40, Warszawa

Telefon: 501 512 965

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: falafel

Średnie ceny: 5-10zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Śródmieście

 • Discriminated Vegetarian

  worst place ever the man prepares the food using a globe that before goes touching the money, maybe that makes the food tasty and by the way he discriminates non-vegans, funny as I am vegetarian. WORST experience in WARSAW.

 • rob

  very tasty, original food, good prices, nice people. Do visit.

 • dissapointed

  waiting 20 minutes just to get cold falafel, worst falafel place in warsaw…

 • asia

  And I have to disappoint you , because in my opinion it is the best falafel I ate so far in Warsaw. I love Falafel Bejrut Senatorska

 • Dorota

  Za pierwszym razem jadłam falafel w picie z warzywami, ziołami z posmakiem mięty i z granatem i było pyszne. Kolejnym razem jadłam humus z pita i sałatkę z natki pietruszki, z cebulą, pomidorem, miętą , oliwa i cytryną i uważam, że to był najlepszy humus jaki jadłam. Higienicznie powinni się podciągnąć ale jedzenie jest bardzo dobre i obsługujący bardzo mili.

 • JADWIGA

  zawsze w gastronomii sa plusy i minusy, ale falafel bejrut ma wedlug mojej oceny plusy- 1-za to,ze mozna zjesc falafel oryginalny jak w bejrucie z ciecierzycy i bobu z czarnuszka i sezamem o kremowej konsystencji i chrupiacej skorce i swiezymi ziolami i warzywami -2- za to, ze nie ma nic wspolnego z tymi falafelami,ktore byly podawane w kebabach i -3 – za to, ze wymyslony przez wlasciciela falafel bejrut sklad kanapek z granatem i baklazanem jest wysmienity – a dowodem jest fakt,ze juz jest wszedzie kopiowany!!! to dla wiadomosci podpowiem, ze w krajach arabskich nikt nie podaje falafela z granatem i baklazanem- BRAWO MIKE!!!