Foodie Week: Bubbles, Kufle i Kapsle Żoliborz, CHIA Bistro

Foodie Z 3 listopada 2014

NOWE MIEJSCA: Na Żoliborzu pojawiło się miejsce dla miłośników chmielowego napoju – Kufle i Kapsle Żoliborz. Z kolei fani szampana będą mogli wypróbować Bubbles w Śródmieściu. Niedaleko korpo-zagłębia na Mokotowie CHIA Bistro zaczęło propagować zdrowe jedzenie i zdrowe samopoczucie. Na Saskiej Kępie Zapieki Warszawskie zapraszają na zapiekanki, których nazwy nawiązują do stołecznych dzielnic. W Konstancinie Jeziornej w zabytkowej willi działa od niedawna  Restauracja AD 1899

NOWA ODSŁONA: Meksykańskie Dos Tacos przeniosło się z nieco ukrytej miejscówki w Millennium Plaza na ul. Jasną w centrum Warszawy.

WYDARZENIA: Podczas imprezy Halloween w Pies Czy Suka można było spożywać koktajle podane w dyniach. Opublikowałyśmy również listę restauracji czynnych 1 listopada.

OTWARCIE WKRÓTCE: Na rogu Mokotowskiej i Koszykowej w remontowanej kamienicy wkrótce otworzy się nowe bistro Bazar Kocha

Week 1

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl powróciła do Restro przy Rondzie ONZ i zachwycała się ośmiornicą.

Nakarmiona Starecka udała się do Ósmej Kolonii, dzięki której Żoliborz staje się jeszcze bardziej zielony.

TasteAway podobnie jak Nakarmiona zostali oczarowani kuchnią wege w Ósmej kolonii.

Little Hungry Lady miała pracowity tydzień – wpadła na szybki lunch do Momu, który jednak okazał się raczej z gatunku tych powolnych, na śniadanie nawiedziła Bułkę przez Bibułkę co poleca z czystym sumieniem i znowu na lunch zajrzała do Kitchen, gdzie odnotowała zmiany na plus.

Good Place Warsaw zawitał do Brooklyn Burgers & Wings i smak tamtejszych hamburgerów przypomniał mu ten, który poznał na „amerykańskim tripie”.