Foodie Week: Organic Coffee, Baltazar, Stor Cafe

Foodie Z 17 listopada 2014

NOWE MIEJSCA: W Śródmieściu na Pięknej pojawiła się kawiarnia z certyfikowaną żywnością ekologiczną Organic Coffee & morea rzut beretem od tego miejsca – na Kruczej – otworzyła się restauracja Baltazar by Mondovino. Na Powiślu od niedawna dziala nowa kawiarnia Stor Cafe. Na Mokotowie miłośnicy kuchni azjatyckiej będą mogli się zaopatrywać w Delikatesach Dziki Ryż. Po prawej stronie Wisły, na Saskiej Kępie, można odwiedzić francuski bar winny Le Rendez Vous.

ZAMKNIĘCIA: Ramen Bar zakończył swoją działalność na Kruczej.

WYDARZENIA: Delikatesy Esencja zapraszają 18 listopada na kolację pod hasłem Wina i Gęsina. 15 listopada na Wilczej odbył się Wege Bazar a 16 listopada w Cudach na Kiju można było sobie uwarzyć świąteczne piwo – Powolniak.

 Foodie Week listopad

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Froblog.pl przeszła się Świętokrzyską – zajrzała do Lokal 14 i lokal opuściła zauroczona…

Restaurantica.pl podsumowała październik na blogu,  zdążyła przed Maciejem Nowakiem zajrzeć do Bubbles,   gdzie warto przyjść na jedzenie, a nie tylko na bąbelki, a w weekend nawiedziła Jasia i Małgosię – nową klubokawiarnię w Al. Jana Pawła II.

Latające talerze – odwiedzili U chłopaków i się rozczarowali.

Tasteaway.pl zachwycili się jedzeniem w Curry House, które przypomniało im wyprawę do Indii.

Little Hungry Lady – była nie tylko głodna, ale i chora – zamówiła więc z Curry House jedzenie na wynos, a po tym jak ozdrowiała – poszła do Ristorante 13 na lunch i śniadanie – ale raczej więcej tam się nie pojawi…

Krytyka kulinarna – zarekomendowała gdzie w Warszawie kupić rogale świętomarcińskie a potem wpadła do Na lato w dresie i stwierdziła, że karmią tam przyzwoicie.