Vyčeska Bar

Foodie F 14 grudnia 2014

Vyčeska Bar to nowy bar na Ursynowie, otwarcie miało miejsce zaledwie kilka dni temu. Miejsce oferuje czeskie piwo, a do jedzenia przekąski do piwa i dania restauracyjne. Do wyboru jest siedem lanych piw – m.in. Primator 11, Demon 13 i Jezek 11. Jest także spory wybór piw butelkowych. W karcie przekąsek znajdziemy przykładowo Krążki s cibuli, Prażeny syr z żurawiną i Parówki w cieście francuskim. W karcie dań restauracyjnych znalazły się matjasy, krewetki, pierogi z soczewicą, jest także Ponad 1kg pieczonej golonki z chlebem, chrzanem i musztardą.

Vyceska Bar (640x428)

Zdjęcie: Vyceska Fanpage

 

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Polinezyjska 10, Warszawa

Godziny otwarcia: pon. – czw.:  16:00 – 23:00, piąt.:16:00 – 00:00, sob.: 13:00 – 00:00, niedz.: 13:00 – 23:00

Telefon: 536 757 737

Strona internetowa: www.vyceska.pl

Rodzaj kuchni: międzynarodowa

Średnie ceny: przekąski 10-15zł, dania główne 28-35zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Ursynów

 • Agata

  Byłam i na pewno wrócę z przyjemnością. Smaczne przekąski, spory wybór jak na jeden wieczór i szeroki wybór piw. Obsługa wyedukowana i chętnie doradza niezdecydowanym. Naprawdę fajne miejsce na wieczór z przyjaciółmi tym bardziej że Ursynów raczej lubuje się w klubokawiarniach dla młodych matek i kącikach dla dzieci niż w miejscach gdzie można się napić dobrego piwa późnym wieczorem. Trzymam kciuki za powodzenie w Nowym Roku 🙂

 • Vallenty

  Wystrój nowoczesny, czysty, jasny – ale zupełnie bez nastroju.
  Wybór piw beczkowych spory – bez zarzutu. Niestety – jedno z podanych piw butelkowych było ciepławe…
  Szpekaczki – świetne, chyba sprowadzane z Czech – ale surowe, a powinny poleżeć w marynacie. Dania główne zupełnie bez wyrazu, smak dość nijaki i choć knedliki świetne – to nie można się nimi nacieszyć bo sosu jak na lekarstwo.
  Jeśli ktoś zna i lubi czeska kuchnię – to spotka go zawód – chyba że kucharz bardziej się zacznie starać! Niestety, jak na razie – mimo bardzo miłej obsługi – nie polecam.

 • Zbyszek

  do jasnej cholery, cisza nocna obowiązuje tez puby. krzyki, głośne rozmowy tuż pod oknami ludzi.