Dzik Malina – wkrótce

Foodie Z 23 stycznia 2015

W Śródmieściu na Marszałkowskiej, pomiędzy Piękną a Wilczą, wkrótce zostanie otwarte nowe miejsce – Dzik Malina Restauracja i Sklep Wiejski. Lokal będzie specjalizował się w dziczyźnie oraz tradycyjnej kuchni polskiej jak z resztą sugeruje to jego nazwa. Menu zapewne będzie zbliżone do starszego brata – Sklepu Wiejskiego z Zielonki. Dla ulicy Marszałkowskiej, ostatnio znanej głównie z oddziałów banków, pośredników finansowych i punktów sprzedaży operatorów komórkowych, każde taka zmiana jest zmianą na lepsze.

Dzik_Malina_20150122

GDZIE: Marszałkowska 62, Warszawa

STRONA INTERNETOWA: Facebook

 

 

 • Ewa

  Jedzenie znakomite. Jadłam słodkości – Pavlova wręcz wybitna.

  Mały zgrzyt – w dniu otwarcia zapraszano na degustację przechodniów, byłam jednym z nich. Umówiłam się z koleżanką w sąsiedniej restauracji, ale jej spóźnienie przeniosło całe nasze spotkanie do „Dzika i maliny”.
  Częstowano mięsami i chlebem ze smalcem oraz likierem.
  Nie jem mięsa, więc zaproponowano mi coś słodkiego.
  Ponieważ deser był pyszny postanowiłam się odwdzięczyć za poczęstunek i zamówić dwa kawałki (koleżanka, która nie jadła nic słodkiego- jeden) do domu.

  Jakie było moje zdziwienie, kiedy rachunek opiewał na na 4 kawałki – doliczono, sugerowany jako gratis, kawałek Pavlovej. Gdyby nie koleżanka niezręczność byłaby większa – nie miałam tyle gotówki, a płatności kartą w dniu otwarcia nie przyjmowano.
  Poza tym pysznie i pewnie będę przychodzić, lepszej bezy nie jadłam od lat. Niesmak jednak pozostanie…