Mia Famiglia

Foodie Z 12 stycznia 2015

Mia Famiglia Ristorante to włoska restauracja otwarta w zeszłym roku na Wawrzyszewie na Bielanach. W dosyć długiej karcie dań znajdziemy prawie trzydzieści rodzajów pizzy, różne pasty, gnocchi, ravioli i risotto. W menu są również sałaty oraz dania główne, w tym steki z polędwicy wołowej. W dni powszednie w godzinach 12.00 – 13.30 w ofercie lokalu dostępny jest dwudaniowy lunch (zupa + pasta lub pizza) w cenie 18 zł.

Źródło: Facebook / Fanpage Mia Famiglia Ristorante

Źródło: Facebook / Fanpage Mia Famiglia Ristorante

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Sokratesa 9 lok U15

Godziny otwarcia: pon. – czw. 12:00 – 21:00, pt. – niedz. 13:00 – 22:00

Telefon: 600 010 180

Strona internetowa: www.miafamiglia.com.pl

Rodzaj kuchni: włoska

Średnie ceny: pizza 17 – 32 zł, pasta 18 – 33 zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Bielany

 

 • Katie

  jak dla mnie – zdcydowanie najlepsza pizza w mieście! Dużo lepsza niż miałam okazję jeść w niejednej restauracji we Włoszech (Rzymie czy Florencji). Najlepsze składniki, przepyszne cieniutkie ciasto, rewelacyjna oliwa (jedyna w swoim rodzaju) do polania pizzy, nadająca niezwykły smak. Prócz pizzy jedliśmy rewelacyjne carpaccio z ośmimornicy i niezwykle pyszny deser panacotta, o aromacie kawy niewspominając. Miejsce rewelacyjne na klimatyczną randkę, czy małe spotkania/świętowania ze znajomymi lub rodziną. REWELACJA!!! POLECAM

 • Pan Gość

  Miejsce, w którym na pewno nie zjem i nikomu nie polecę.
  Samochod zakopał się żonie w błocie przed wejściem przy wykręcaniu. Wyszedł pracownik i żona zapytała się go czy może pomóc. Pracownik się roześmiał. Do kompletu wyszła menadżerka i zaczeła krzyczeć. Zaraz zrobili zdjęcie. Zadzwonili po straż miejską, która przyjechała. Ale na pecha obsługi nie wystawili mandatu bo w takiej sytuacji niezbyt można go wystawić. Nie musieli chcieć pomagać ale normalni ludzie tak się nie nie zachowują. Samochód musiał być wyciągnięty przez inny samochód. Ale czy normalni ludzie w takiej sytuacji śmieją się, robią zdjęcia i dzwonią po straż miejską? Czy tacy ludzie powinni pracować w usługach?

 • Pan Gość

  Przepraszam, powyższa opinia dotyczy restauracji na Ursynowie