Foodie Week: Totomato, Pełną Parą Dim Sum i Mielżyński Mokotów wkrótce

Foodie F 23 lutego 2015

NOWE MIEJSCA: Chińskie pierożki zjemy teraz również w nowym Pełną Parą Dim Sum, które trzy tygodnie temu powstało w biurowcu na Woli niedaleko Ronda ONZ. Sklep, bistro i akademia kulinarna w jednym Totomato otworzyło się na Pięknej tuż obok Superiore. Kawiarnia Daft Café z Mokotowa ma drugą lokalizację na Muranowie na nowym osiedlu przy ul. Pokornej.

NOWA ODSŁONA: Na początku lutego na Nowogrodzką przeniosła się z Chłodnej restauracja Natu serwująca kuchnię międzynarodową.

WKRÓTCE: W marcu wielbiciele wina na Mokotowie cieszyć się będą drugą warszawską lokalizacją słynnej winiarni Mielżyński.

WYDARZENIA: W weekend Znajomi Znajomych zapraszali na wegańską edycję Wege Bazaru. W każdą środę i czwartek odbywa się Targ Rybny w restauracji Dwie Trzecie. W sobotę w VitalBarze Slow Food organizował warsztaty Kipi KASZA Slowfoodowo! W piątek natomiast mokotowski Bar Wieczorny zapraszał na wieczór Ostrygi, polska wódka i bąbelki.

Foodie_Week_Luty_2015_2

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl sprawdzała walentynkowe menu w hiszpańskiej restauracji Casa Pablo, na polską kuchnię wybrała się do nowo otwartej restauracji Varso Vie.

Nakarmiona Starecka przewiduje kolejki jak za komuny w bałkańskim Yugo na Marszałkowskiej. Przed zaczadzeniem spalinami uciekła natomiast do Ciao a Tutti na Wawelskiej.

Taste Away wybrali 6 miejsc na ŚNIADANIE poprawiające nastrój

Madame Edith ruszyła na słodki podbój nowej Cukierni Odette

Little Hungry Lady na walentynkową kolację wybrała się do Bombaj Masala a na spotkanie z Zomato do Starej Kamienicy

Krytyka Kulinarna pojechała na Marywilską po kokosy, a trafiła do baru Nam Saigon. Na Piękną wybrała się z kolei, by odwiedzić nowiutkie Totomato.