Natu – Nowogrodzka

Foodie Z 21 lutego 2015

Na początku lutego przy Nowogrodzkiej została otwarta restauracja Natu. Restauracja przeniosła się z ul Chłodnej, gdzie funkcjonowała do połowy zeszłego roku pod nazwą Natu Rest & Wine. W menu znajdziemy dania kuchni międzynarodowej. Na przystawkę możemy zamówić np. kiełbaski merguez, smażony filet śledzia albo zapiekany ser kozi. Z większych dań możemy wybrać filet z dorsza atlantyckiego, stek z sezonowanej polędwicy wołowej, krewetki tygrysie z dzikim ryżem czy spaghetti z serem kozim. W karcie dań są jeszcze kanapki, burgery oraz sałatki. W godzinach popołudniowych jest dostępna dwudaniowa oferta lunchowa.

 restauracja-natu-20150219

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Nowogrodzka 20, Warszawa

Telefon: 798 339 087

Godziny otwarcia: pon – niedz.: 11:00 – 23:00

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: międzynarodowa

Średnie ceny: dania główne / makarony 20 – 50 zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Śródmieście

  • Ania

    Byłam tam i wracam. Chyba się uzależniłam od ich pysznego jedzenia. Do tego bardzo miła atmosfera, sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim 🙂

  • Sonia

    Miejsce super! świetna lokalizacja. Jedzenie pyszne i dla każdego. W karcie są dania vege ale i też burgery z wołowiną. A gdy burgerów dość, można zaskoczyć swoje kubki smakowe luchem z 2 końca świata 😉 ceny dobre nawet na studencką kieszeń a da się też załapać się na jakieś zniżki lub smaczne bonusy.Polecam!!!