Foodie Week: Dzik Malina, Szczere Pole i Warszawa za pół ceny

Foodie Z 2 marca 2015

NOWE MIEJSCA: Na Hożej w Cophi możemy wypić kawę paloną z ziaren pochodzących z niewielkich plantacji. Mięsożerców od kilku tygodni  na dziczyznę zaprasza Dzik Malina na Marszałkowskiej. Z kolei poszukiwacze piwa pochodzącego z niewielkich browarów zaopatrzą się w nie na Bielanach w Stanie Umysłu.

NOWA ODSŁONA: Niedawno na Ochocie Cafe d’arte zmieniło się w restaurację Al Capone z nowym menu i wystrojem wnętrza.

WKRÓTCE: W marcu na Żurawiej będzie można odwiedzić drugie San Lorenzo. Nowa restauracja Meza Beirut z libańską kuchnią wkrótce otworzy się na Ordynackiej.

CIEKAWE: W Wiązownej, w Hotelu Brant mieści się restauracja Szczere Pole serwująca tradycyjne przepisy kuchni polskiej w autorskiej interpretacji. Do końca marca do obiadu lub kolacji dla dwóch osób na hasło Warsaw Foodie karafka wina domowego gratis!

PROMOCJA: Od 26 lutego przez 45 dni trwa promocja Warszawa za pół ceny umożliwiająca uzyskanie zniżki aż do 50% w 135 warszawskich restauracjach i kawiarniach.

 FoodieWeek_20150302_original

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl była dwa razy w Między Ustami i… polubiła to miejsce – będzie wracać i patrzeć jak się rozwijają.

Froblog.pl wpadła (bynajmniej nie na pizzę) do Ave Pizza na Pięknej i zakrzyknęła „Ave kuchnia!” a potem ponownie skorzystała z zimowego menu w Małej Polanie Smaków.

Nakarmiona Starecka w niedzielny poranek wybrała się na koszerne śniadanie Boker Tov do Jewish Community Center i obiecała sobie, że następnym razem włoży spódnicę na gumce.

Madame Edith w Pełną Parą Dim Sum natknęła się na najlepszą sałatkę z mango jaką ostatnio jadła i dobrze będzie wspominać swoją wizytę w restauracji Stara Kamienica.

Little Hungry Lady poszła na zdrowe śniadanie do CHIA Bistro  a na lunch inspirowany kuchnią Azji wybrała się do Kaskrut.

Minta Eats odwiedziła z kamerą zaplecze restauracji Senses.

Tasteaway stwierdzili, że Odette to Atelier Amaro wśród cukierni i zjedli naprawdę pyszny lunch w Pełną Parą Dim Sum.

Krytyka Kulinarna donosi, że w Heritage Shop & Wine cały czas jest fantastycznie a o czwartej nad ranem zajrzała na rozchodniaczka i przegryzkę do Warszawy Wschodniej.

Jemy we dwoje  na zaręczynową kolację wybrali się do Bistro de Paris Michela Moran.