Foodie Week: Mielżyński, HummusBar i Brunch w Przystawkach

Foodie Z 16 marca 2015

NOWE MIEJSCA: Mielżyński zdobył przyczółek na Mokotowie, a HummusBar na Żoliborzu. Na Bielanach można na coś słodkiego wpaść do Caffee Consonni a po zdrową żywność do Jadłostacji. Po prawej stronie rzeki można wbijać na burgery i tacos do… Burgers i Tacos. Zakończenie dnia można uczcić na drinku w Oleandrów 3 w Śródmieściu.

WYDARZENIE: W niedzielę odbył się festiwal hummusu pod nazwą Hi Hummus! Muranowska restauracja Przystawki zaczęła organizować weekendowe brunche.

ZAMKNIĘCIE: Jeszcze nie zdążyliśmy poinformować o nie tak odległym otwarciu La Cucina di Mamma a już restauracja została zamknięta.

Foodie_Week_20150316

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl podsumowała ogłoszenie wyróżnień dla warszawskich restauracji w najnowszej edycji przewodnika Michelin. Dla równowagi po dawce haute cuisine wpadła na duże ziemniaki do Warsaw Potato i w odpowiedzi na zapotrzebowanie czytelników przygotowała zestawienie restauracji z menu bez glutenu.

Froblog.pl pochłonęła SPAM (i nie tylko) w Magiel Cafe i po sąsiedzku odwiedziła Mielżyńskiego na Czerskiej.

Nakarmiona Starecka wspominając handel podręcznikami na pl. Dąbrowskiego zanurzyła się w Miłości  i przeżyła horror z Mr. Pancake w roli głównej.

Little Hungry Lady udała się na proszoną kolację do InAzia w Sheratonie. Zjadła śniadanie w formie bufetu w Cud Miód, lunch w OHH! Sushi a potem na mix śniadania i lunchu poszła do Delikatesów Esencja.

Minta Eats była świadkiem (i konsumentką) kolacji na cztery ręce w Salto i odwiedziła z kamerą zaplecze restauracji Tapas Gastrobar.

Tasteaway po wizycie w Małej Polanie Smaków stwierdzili, że liczyli na więcej, szczególnie w kontekście dań głównych.

Krytyka Kulinarna uznała, że Senses zasługuje na gwiazdkę a Kotłownia przyzwoicie karmi ludzi.

Good Place Warsaw wybrał się do Warsaw Potato gdzie nie spodobała mu się relacja jakość/cena oraz na ogromne porcje do Yugo.