Foodie Week: Rusico, San Lorenzo i La Piadina

Foodie F 27 kwietnia 2015

NOWE MIEJSCA: Swoje kolejne lokalizacje otworzyli ostatnio włoska restauracja San Lorenzo na Żurawiej oraz sklep z piwem i piwiarnia The Beer Store w Miasteczku Wilanów. W Pasażu Muranowskim powstała zupełnie nowa La Piadina prowadzona przez Włochów i oferująca piadinę. Nowa gruzińska restauracja Rusiko znanego z kilku wcześniejszych miejsc Davida Turkestanishviliego powstała w Alejach Ujazdowskich. Natomiast Poznańska wzbogaciła się o nowe wegańskie miejsce – Momencik serwujący wegańskie burritos.

ZAMKNIĘCIA: Nie obyło się bez zamknięć. W Miasteczku Wilanów zamknięto La Vinuela Wine Bar & Wine Store

WYDARZENIA: W weekend można było uczestniczyć w wydarzeniach związanych z piwem – Warszawski Festiwal Piwa na Stadionie Legii i winem Street Food Street Wines Wiosna w Mielżyńskim na Burakowskiej.

 Foodie_Week_Rusico

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl odwiedziła wiosenny ogródek Małej Polany Smaków, jadła też tajską kuchnię Little Thai Gallery z dowozem do domu.

Froblog.pl błąkała się po Kruczej i odnalazła Ring The Bell. Po raz kolejny wróciła też do Bistro de Paris Michela Morana

Taste Away również krążyli po Kruczej, ale wybrali Uki Uki

Madame Edith wybrała się do kawiarni STOR na Tamce

Nakarmiona Starecka opisywała znaną i lubianą Bibendę na Nowogrodzkiej w rocznicę jej istnienia

Little Hungry Lady odwiedziła Między Ustami i poczuła niedosyt, powróciła także do Aneksu Kulinarnego, który poleca na mule i krewetki