Foodie Week: Think Love Juices, Drop Juice Bar i A nouche

Foodie F 25 maja 2015

NOWE MIEJSCA: Na Mokotowskiej powstała nowa kawiarnia z armeńskimi słodyczami A nouche. Swoją drugą – po Saskiej Kępie – lokalizację otworzył Dom Polski na Belwederskiej. To był tydzień barów z sokami. Prawobrzeżna Warszawa wzbogaciła się o Think Love Juices a lewobrzeżna o DROP Juice Bar. Rynek Starego Miasta pożegnał restaurację Bellini, na miejscu której powstałą polska Kuchnia Warszawska. Nie obyło się także bez otwarć na Ochocie. Nowe miejsce z kuchnią różnych krajów (z przewagą gruzińskiej) to Granat na Sąchockiej.

ZAMKNIĘCIA: Po roku działalności zamknęło się Mówisz Masz Cafe na Mokotowskiej.

WYDARZENIA: Dzisiaj rozpoczyna się Warszawski Tydzień Śniadaniowy oferujący śniadania do 50% taniej. Wczoraj i w każdą niedzielę do końca sierpnia na Polu Mokotowskim przy klubie Iskra gości Piknik Warszawski.

 Foodie_Week_Juices_original

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl kontynuowała swój sezon szparagowy w Z57 na Saskiej Kępie. Na desery wybrała się do włoskiej cukierni La Bomboniera. Odwiedziła także nowe miejsce Pawła Kibarta na Ochocie ZEST by Kibrat

Nakarmiona Starecka relacjonowała wizytę w swojej „namiastce Japonii w Warszawie” Shabu Shabu

Taste Affair opisywali kolację w JAMON, gdzie „wszystko było lux malina”.

Taste Away zjedli dwa bardzo smaczne i jedno słabe danie w Lokal Vegan Bistro. Przeżyli szok w Tapas Bar Romesco. Odwiedzili także nowe tajskie miejsce na Placu Bankowym Thaisty

Krytyka Kulinarna kontynuowała opisywanie swojej lodowej mapy Polski wybierając się do Sucre na Mokotowskiej.

Little Hungry Lady zjadła dużą wegetariańską kolację w China Town, lunch w tygodniu w Szklarni. Polecał też cukiernię Odette, choć nie przesadza z cukrem.

Madame Edith wybrała się do nowej restauracji twórcy Kaskruta – Tapage