Foodie Week: Krowarzywa, Thaisty i SzybkaRybka.pl

Foodie Z 15 czerwca 2015

NOWE MIEJSCA: W gorące dni miłośnicy lodów (również diabetycy) mogą ochłodzić swoje podniebienia w Jesz Lody Tradycyjne na Ursynowie. SzybkaRybka.pl zaprasza rybożerców do Ursusa do konsumpcji na miejscu i na wynos. Wegetarianie mają dwa nowe adresy w Śródmieściu – drugą lokalizację Krowarzywa oraz Vege Bistro. Na Nowym Mieście pojawiło się nowe miejsce dla fanów Włoch i włoskiej kuchni – KucinAlina. Na ulice Warszawy wyjechał Gringo Foodtruck z daniami tex-mex. Przy placu Bankowym otworzyła się tajska restauracja Thaisty. Na Saskiej Kępie można wpadać do baru Handroll Grab & Go specjalizującym się w sushi.

OTWARCIE WKRÓTCE: Na Nowym Mieście miłośnicy wina wkrótce będą mogli odwiedzić nową restaurację właścicieli Enoteki.

WYDARZENIA: W sobotę na Mysiej Magazyn Usta zorganizował Święto Chleba.

FoodieWeek_20150615

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl w majowy weekend udała się na obiad w Miłości i była daleka od zauroczenia, ale czuje, że miejsce ma potencjał. Po dłuższej przerwie odwiedziła Kafe Zielony Niedźwiedź była pod wrażeniem kuchni serwowanej przez Sebastiana Olmę oraz urokliwego ogródka.

Little Hungry Lady ledwo podołała „zabójczej” porcji śniadaniowej w Piazza Ristorante i nie może się doczekać kolejnej wizyty w Thaisty.

Well Eaten na warszawskiej Pradze odnalazła miejsce z autentyczną kuchnią wschodnią i jest to Skamiejka.

Tasteaway zjedli lunch w Enoki Street Food i wyszli stamtąd najedzeni, ale nie do końca usatysfakcjonowani.

Głodna odwiedziła Thaisty trzykrotnie i wyrobiła sobie – najoględniej mówiąc – nie najlepszą opinię, ale ma nadzieję, że po burzliwym początku staną na równych nogach

Latające Talerze skorzystali z zaproszenia na otwarcie włoskiej restauracji Dziki Lokator w Parku Skaryszewskim.