Handroll Grab & Go

Foodie F 12 czerwca 2015

Saska Kępa wzbogaciła się o nowe miejsce na Francuskiej. Niedawno otworzył się tam Handroll Grab & Go, czyli sushi fast food. Miejsce oferuje rolki sushi na wynos. Zjemy tu między innymi Handroll California z krabem i majonezem, Handroll Tempura z krewetką w tempurze, Vegeroll z ogórkiem, Handroll z tatarem z łososia. W ofercie są także sałatki – z kraba, wakame oraz z trawy morskiej.

Handroll (640x480)

Zdjęcie: Handroll Fanpage

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Francuska 32, Warszawa

Telefon: 22 299 03 00

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: sushi

Średnie ceny: 10-14zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Saska Kępa

  • klientka

    Byliśmy w tym lokalu „sushi” i myślę że koncepcja super, lokal fajny ale sushi czyli ich hand role bardzo cieniutkie… każdy kto jada sushi nie będzie bywalcem tej restauracji… rolka to tak naprawde pół rolki, jedząc w kawałkach to 5 kawałków za cene 14 zloty czy to mało… sushi naprawde bardzo ale to bardzo przeciętne…

  • klient

    Jadam sushi, często i w różnych miejscach, bylem zachwycony pomysłem, smakami sosami, atmosferą. Ceny bardziej niż przystępne!

  • Gość

    W Handroll’u przez ostatni rok, żeby nie skłamać byłem chyba ze 100 razy i totalnie uwielbiam to miejsce. Na codzienny lunch/obiad trudno w Warszawie znaleźć coś lepszego.