Piątek Po Pracy na BioBazarze

Foodie F 26 czerwca 2015

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów zakupów na BioBazarze. W okresie wakacji BioBazar będzie czynny również w piątek po pracy! Na ekologiczne zakupy po pracy, a przed weekendem miejsce zaprasza w piątki w godzinach 16.00-21.00. Piątkowe zakupy będzie można robić u ponad 50 wystawców. Wraz z piątkowym otwarciem, czynna będzie także restauracja DEMO Marcina Jabłońskiego. Dodatkowo, BioBazar udostępni gościom przestrzeń do wspólnego gotowania, „Gotuj tu i teraz”. Można tu będzie spotkać się z przyjaciółmi, wspólnie coś ugotować, a całym zapleczem (naczyniami, garnkami itd.) zajmie się BioBazar.

 Biobazar (640x640)

GDZIE: BioBazar, Norblin, ul. Żelazna 51/53

KIEDY: wakacyjne piątki od 19.06.2015

  • Gosia

    Największą chęć mam na to gotowanie własnie 🙂 podobno wszystkie naczynia, deski, noże itp. są naszykowane do używania, tylko się zaopatrzyć w odpowiednie produkty i można działać. Wybieram się w piątek!

  • Aneta

    Super! Miejsce na tego typu przedsięwzięcie idealne i bardzo mi się podoba ta wizja. W mojej dzielnicy (Wola) ciężko o prawdziwe ekologiczne produktu a bazarek to jednak co innego- pogadać z rolnikiem można i podpytać. Bardzo fajnie!