Foodie Week: Paul, Soul Kitchen Bistro, Odette Tea Room

Foodie R 27 lipca 2015

NOWE MIEJSCA: W zeszłym tygodniu w Warsaw Financial Center otworzyła się pierwsza polska lokalizacja popularnej francuskiej sieci  piekarni i restauracji PAUL. Od końca czerwca przy Wspólnej działa Food  Film Studio, z daniami kuchni międzynarodowej.  Przy Nowogrodzkiej od kilku tygodni działa nowa odsłona Soul Kitchen – Soul Kitchen Bistro  z międzynarodową kuchnią autorską.

WKRÓTCE:  Dwa miejsca ze słodkościami szykują się do  otwarcia. Już niedługo w miejscu po lokalu Kurczaki, przy Oleandrów powstanie MOD Donuts, lokal specjalizujący się w donatach czyli pączkach z dziurką. Przy Twardej we wrześniu powstanie druga lokalizacja cukierni Odette – Odette Tea Room. 

WYDARZENIA: Kuchnia + ruszyła z akcją Kuchnia + poleca w ramach której zostanie wybranych 12 najlepszych restauracji w Polsce.

foodie week 27.07

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Froblog.pl wróciła zachwycona z restauracji Aruana w hotelu Narvil w Serocku, zachwalając doskonałą kuchnię Witka Iwańskiego i piękną lokalizację.

Restaurantica.pl zakochala się od pierwszej wizyty w Soul Kitchen Bistro i na jednej wizycie nie poprzestała. Sprawdziła także jak świeci nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy – Zorza Bistro.

Taste Affair zjedli w Renoma Bistro śniadanie dla zdesperowanych.

Little Hungry Lady świętowała urodziny Zomato w Sketch Bistro. Wybrała się także na lekki lunch do Sushi Zushi przy Żurawiej.

Good Place Warsaw sprawdzał czy w Oishii Sushi  jest rzeczywiście tak pysznie jak mówi nazwa lokalu.