Deseo wkrótce

Foodie F 14 sierpnia 2015

Zupełnie unikalna nowa marka pojawi się wkrótce w Warszawie. Deseo będzie designerską pracownią cukierniczą. Główna siedziba na Saskiej Kępie będzie kawiarnią i butikiem z wyjątkowymi słodyczami, a jednocześnie pracownią, miejscem spotkań tematycznych i szkoleń dla cukierników. W planach Deseo jest jednak sieć butików w Polsce i nie tylko. Szefem cukierni i członkiem zarządu Deseo jest Piotr Chylarecki, jeden z najlepszych cukierników na świecie, znany do tej pory m.in. z Odette. Otwarcie planowane jest na październik. Warsaw Foodie będzie się szczególnie przyglądać Deseo, damy Wam znać, jak tylko zdobędziemy więcej informacji.

Deseo wkróce (640x550)

Zdjęcie: Deseo Fanpage

GDZIE: Angorska 27 (róg Międzynarodowej), Warszawa

STRONA INTERNETOWA: Facebook

 • Anja

  W moim odczuciu będzie to jedynie kopia Odette… Myślę, że podrabianie czegoś co jest już na rynku nigdy nie wyszło nikomu na dobre…

 • ania

  deseo- wszystkie ciastka wyglądają tutaj cudownie, trochę jak malutkie dzieła sztuki. dobry wystrój oraz szalenie miła obsługa. natomiast same ciastka smakiem niestety nie powalają, nie to żeby były niesmaczne- ale szału nie ma. A w cenie od 15 zł za maleńki ciasteczko chciałoby się czegoś jednak wyjątkowego, namiastkę szału.

 • Ania

  Beznadziejne miejsce. Po potwierdzeniu telefonicznym godzin otwarcia, na miejscu okazało się, że „już są zamknięci” i że „ktoś wprowadził w błąd”. Dzień po otwarciu nie traktuje się tak klientów. Żadnego przepraszam, żadnego zapraszamy jutro. Ktoś słusznie zauważył, że będzie to podróba Odette. I to z marną obsługą. Bardzo marną.

  • Katarzyna

   Niestety to nie jest kopia Odette, to prowadzi ten sam właściciel tylko pod inna nazwą.
   Trzeba się trochę orientować zanim się oceni.

 • MagdaZ

  Bardzo dobre ciastka. Moim zdaniem smakowo wypadają znacznie lepiej od Odette, pomimo, że styl podobny. Polecam