Festiwal Kino i Kuchnia na Chłodnej

Foodie R 27 sierpnia 2015

Już w najbliższy piątek przy ulicy Chłodnej rozpocznie się  festiwal kulinarny połączony z kinem plenerowym „Kino i Kuchnia„. W ten i każdy kolejny piątek do 11 września od godz 17.00 odbędą się pokazy gotowania, a od 20:00  wyświetlane będą filmy o tematyce kulinarnej (Szef, Czerwona Obsesja i Smak Curry). Uczestnicy festiwalu mogą usiąść w restauracyjnych ogródkach albo na specjalnych, przygotowanych przez organizatorów leżakach. Restauratorzy na ul. Chłodnej przygotują specjalne filmowe menu z daniami typu finger foods.

kino kuchnia

Gdzie: ul. Chłodna

Kiedy: każdy piątek od 28 sierpnia do 11 września od godz. 17:00

Strona internetowa: Facebook

  • wrrr

    11.09. organizacja „festiwalu” (szumnie tak nazwanego) była do niczego!! Nie potrafili rozstawić ekranu, spóźnili się z projekcją filmu prawie godzinę, grzebali w komputerze i projektorze bez wyjaśnień kiedy zacznie się projekcja. Ekran ustawiono w krzakach, oglądałam film spod parasola….koszmar.
    Nie było dań finger food tylko drogie i niesmaczne dania restauracyjne. Jechałam 100 km by wziąć udział w czymś fajnym, jak zapowiadano w RDC i prasie.

    A TO BYŁA CHAŁA!!!!

  • Kari

    Fajne, klimatyczne kameralne kino z dobrym jedzeniem, najlepsze lody z czerwonym winem jakie jadłam. Brałam udział dwa razy i ekran nie był w krzakach, może coś się zmieniło. Jedynie szkoda, że nie zaczęło się w lipcu, kiedy było cieplej.