Foodie Week: Kik Fit Bar, Superiore Pasta Party i Nagie z natury

Foodie Z 31 sierpnia 2015

NOWE MIEJSCA: Na miłośników soków i owocowych smoothies na Tamce czeka Sok Bar. Przy Szpitalnej działa Kik Fit Bar z menu opartym na produktach Superfoods działa przy ulicy Szpitalnej. Na Marszałkowskiej została otwarta Superiore Pasta Party z makaronami przygotowywanymi w pięć minut. Na Muranowie sklep Nagie z natury zaprasza na zakupy produktów ekologicznych na wagę.

WYDARZENIA: Na placu Konstytucji aż do 13 września można zrobić zakupy na Włoskim Targu Żywności Regionalnej. W piątek rozpoczął się festiwal kulinarny połączony z kinem plenerowym „Kino i Kuchnia” (kolejne edycje w piątki do 11 września). W weekend na błoniach Stadionu Narodowego odbył się największy zlot food trucków w historii – Żarcie na Kółkach. Trzy dni trwał „Festiwal Kulinarny Smaki Prahy” w kinie Praha.

ZAMKNIĘCIA: Dobrze znany warszawiakom od 1980 r. Bar Krokiecik z ul. Zgoda został zamknięty (mamy nadzieję, że tylko na czas remontu).

1

 

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl po pobycie na Antypodach zdążyła zjeść lunch w Sofrze i stwierdziła, że jeśli tak świetnie tam karmią w ofercie lunchowej to normalna karta może być tylko lepsza. Na Saskiej Kępie odkryła hiszpański skarb w postaci Restaurante Bunuel. Wizytę w restauracji Nowa Próżna podsumowała, że to elegancja zarówno we wnętrzu jak i na talerzu.

Nakarmiona Starecka liczyła kalorie, białka, tłuszcze i węglowodany w Kik Fit Bar i uznała, że zdrowe, dobrze zbilansowane posiłki mogą być ciekawe i smaczne.

Good Place Warsaw zarekomendował restaurację Adler jako idealne miejsce na mięsny obiad

Latajace Talerze odwiedzili Gaumarjos na Ursynowie, ale raczej tam nie wrócą.

Little Hungry Lady wpadła na lunch do Paul i było tam poprawnie.

Tasteaway zmierzyli się z kanapkami Pogromców Meatów i wszystkie były smaczne.

Ale Meksyk swoją wizytę w Dwie Trzecie podsumowali z wykrzyknikiem.