Foodie Week: Ramen Girl, Kotakota i Praskie Bistro

Foodie F 9 listopada 2015

NOWE MIEJSCA: Kotakota to nowe miejsce Adama Leszczyńskiego, otwarte po długich oczekiwaniach przy Bartoszewicza w Centrum. Kolejne miejsce, na które długo czekaliśmy to Ramen Girl Warszawa Luizy Trisno – otwarte w tym tygodniu przy Al. Jana Pawła II. Filia praskiego Loco Mexicano została otwarta na Ochocie przy Grójeckiej. Również na Ochocie, w budynku Teatru Ochota otwarto klubokawiarnię Kwadratowa. Z kolei Powiśle wzbogaciło się o The Cool Cat z gotującym Jakubem Kaftańskim, znanym z TopChefa. Na Elektoralnej otworzyła się uzbecko-ujgurska restauracja Manty – pierogi na parze. Praskie Bistro Nowe miejsca pojawiły się też w sieci. UlalaChef.com to nowy serwis internetowy, dzięki któremu zamówimy usługę prywatnego kucharza.

MENU SEZONOWE: W listopadzie na stoły wkracza standardowo gęsina. Listopad z gęsiną w restauracji iGrek

 Foodie_Week_Ramen_Girl_original

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl łamała język przy nazwie nowego ŚRD/PŁD, sprawdzała też czy wege potrawy Lokal Vegan Bistro mogą być interesujące dla niej jako mięsożercy

Latające Talerze odwiedzili Boston Port, gdzie na talerzach brakowało im róży z marchwi.

Little Hungry Lady okazywała sentyment restauracji Dwie Trzecie, Brasserie Warszawską odwiedziła w ramach restaurant week. Na śniadanie wybrała się do Zorzy.

Krytyka Kulinarna wybrała Top 5 cukierni warszawskich

Taste Away znaleźli sposób na idealny początek dnia w Nowej Próżnej. Zakochali się w gorących kociołkach w Azji, kosztowali ich w Shabu Shabu. Z radością powitali też nareszcie w Warszawie Ramen Girl of Yellow Dog.

Good Place Warsaw wybrali się do „ładnej, długo otwartej i oślepiająco ruchliwej” Zorzy