Foodie Week: Soja Sushi, Pizzeria Da Aldo i Cafe Art of Home

Foodie Z 30 listopada 2015

NOWE MIEJSCA: Na Woli przy Kolejowej otworzyła się kawiarnia Cafe Art of Home. Włoska restauracja Da Aldo z Żoliborza postanowiła zdobyć przyczółek na Dolnym Mokotowie w postaci Pizzerii Da Aldo. Nowe miejsce z kuchnią nepalską i azjatycką – Om – pojawiło się na Górnym Mokotowie.

CIEKAWE MIEJSCE: W ramach cyklu ciekawe miejsca opisaliśmy bar Soja Sushi, który w swojej ofercie ma m.in. wege sushi.

PROMOCJA: W przedsprzedaży z upustem można kupić przewodnik GoOut dający rabaty na dania główne w 100 restauracjach warszawskich. Jeśli zamówicie go z Warsaw Foodie – przesyłka kurierska jest gratis. Zapraszamy do zakupów.

OTWARCIE WKRÓTCE: Przy placu Bankowym zostanie otwarta Zdrowa Konkurencja a na Kruczej restauracja z kuchnią śródziemnomorską – Zmiana Klimatu.

WYDARZENIA: Magazyn Usta zapraszał w sobotę na Święto Ciała przy ul. Mysiej.

 

Foodie Week

 

Froblog.pl podsumowała w ośmiu punktach osiem lat Frobloga

Restaurantica.pl po udanej wizycie w Ramen Girl stwierdziła, że to jest elegancka restauracja inspirowana smakami Azji, gdzie ramen jest tylko dodatkiem.

Madame Edith pokazała światu swój blog w nowej szacie wizualnej i odwiedziła Temari Sushi, gdzie sushi dobrze wygląda i przyjemnie smakuje.

Tasteaway odwiedzili l’Olivo i ocenili, że to fajne miejsce na pizzę ale po makaronie jednak spodziewali się zdecydowanie więcej. Przygotowali również listę 11 miejsc na nocne jedzenie w Warszawie.

Good Place Warsaw uczestniczył w rozdaniu nagród programu Kuchnia+

Little Hungry Lady zadowolona i przejedzona wyszła z Sueno, rozczarowała się jedzeniem w Pantai i uczyła się gotować ryby i owoce morza w Cook Up.