Karnawałowa promocja przewodnika GoOut 2016 z Warsaw Foodie

Foodie Z 28 stycznia 2016

Aktualizacja: Karnawałowa promocja została zakończona.

Ten wpis dotyczy przewodnika na 2016 r. Z ofertą przewodnika na 2018 r. możecie zapoznać się na stronie Przewodnik GoOut 2018 – specjalna oferta z Warsaw Foodie

Karnawał w pełni, zima obecnie całkiem ciepła, więc jest okazja, żeby wychylić wieczorem nos z domu i pójść ze znajomymi do jakiejś restauracji przed całonocną zabawą. Jakiś czas temu opisywaliśmy przewodnik GoOut 2016, z którym można na takim wyjściu zaoszczędzić. Wystarczy go kupić i można pójść do jednego z opisanych tam miejsc nawet w grupie sześciu osób, a zamawiając sześć dań głównych, za trzy tańsze zapłacimy po złotówce. Oczywiście nie musimy targać książki ze sobą – wystarczy mieć w portfelu plastikową kartę GoOut oraz vouchery do wybranej restauracji. Nie trzeba uprzedzać kelnera o chęci wykorzystania voucherów w trakcie składania zamówienia, ale trzeba o tym powiedzieć obsłudze zanim poprosimy o rachunek.

Dodatkowo tylko teraz do pierwszych 30 zamówień złożonych z linków prowadzących z Warsaw Foodie wydawca przewodnika doda produkt firmy Villeroy & Boch, kolorowe filiżanki do espresso lub kubki (takie jak na zdjęciu). W miarę dostępności tych produktów będzie kontaktował się z kupującymi, żeby wysłać preferowany przez nich prezent, który będzie dodawany do każdej przesyłki (czyli jeśli zamówicie jednorazowo dwie książki, to dostaniecie jeden prezent).

 

canva_ksiazka_front_my_taxi_gora

GoOut to przewodnik z kuponami rabatowymi do prawie 100 warszawskich restauracji. Znajdują się w nim zdjęcia i opisy restauracji po polsku i po angielsku, a także po 3 vouchery na dowolne dania główne za 1 zł do każdej z opisanych restauracji. Każdy, kto kupi przewodnik i wybierze się do jednego z polecanych w nim lokali z przynajmniej jedną osobą towarzyszącą, zapłaci za tańsze z dwóch zamówionych dań głównych tylko 1 zł. Z oferty można skorzystać przez cały rok 2016. No i z każdym przewodnikiem otrzymujecie kod na 3 darmowe przejazdy po 30 zł do wykorzystania w aplikacji My Taxi (czyli maksymalnie 90 zł).

Podsumowując:

  • przewodnik GoOut 2016 zawierający 300 voucherów do warszawskich restauracjicena 199 zł
  • 3 przejazdy z MyTaxi za łączną kwotę 90 zł – w cenie przewodnika!
  • Specjalna oferta dla czytelników Warsaw Foodie – darmowa dostawa kurierska
  • Karnawałowy prezent – do pierwszych 30 zamówień z Warsaw Foodie wydawca dodaje filiżanki lub kubki firmy Villeroy & Boch.

ZAMÓW TERAZ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ I PREZENTEM!

Uwaga! Po kliknięciu w link zwróćcie uwagę czy przy cenie dostawy widnieje kwota 0 zł i pojawia się napis „bezpłatna dostawa od WARSAW FOODIE”.

Do jakich restauracji dostaniemy rabaty?

Między innymi są to: Aioli, Bazar Kocha, Bistro la Cocotte, Der Elefant, Dom, El Caribe, Focaccia, Kuchnia Funkcjonalna, L’Arc Varsovie, La Ibérica, Le Bistro Rozbrat, l’olivo, SUENO Tapas Bar, Solec 44, Varso Vie, Why Thai

… i ponad 80 innych restauracji. Z całą listą możecie zapoznać się na stronie, na której również możecie złożyć zamówienie.

Tekst powstał we współpracy z wydawcą przewodnika GoOut 2016.