Smocza

Foodie F 2 czerwca 2016

Wczoraj na Woli otworzyła się nowa kawiarnia o nazwie Smocza. Wypijemy tu espresso, latte, Americano, cappuccino. Kawy dostępne są też z mlekiem sojowym. Są oczywiście soki, koktajle, lemoniady i inne napoje. Miejsce ma też krótką kartę z menu. Znajdziemy w nim przystawki, zupy, sałatki i dania główne. Menu Smoczej ma się często się zmieniać, w pierwszym znajdziemy m.in. dorsza w sosie kaparowym, papardelle z wołowiną i kotleciki indycze.

smocza-20160602

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Smocza 18, Polska

Godziny otwarcia: 8:30 – 21:00

Telefon: 501 251 916

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: międzynarodowa

Średnie ceny: dania główne 10 – 20 zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Wola

 • Krzysztof

  Zapraszamy również rodziców z dziećmi. Do dyspozycji mamy wydzieloną salę z dużym kącikiem zabaw.
  Oferujemy możliwość wynajęcia 2-3 sal na spotkania okolicznościowe, warsztaty, szkolenia.
  Już niedługo uruchomimy również część bar/pub gdzie będzie można śledzić na bieżąco aktualne wydarzenia sportowe, posłuchać muzyki na żywo (wydłużymy godziny pracy).

 • Michał

  W dniu dzisiejszym byłem w tej knajpce , zamówiłem posiłek ( karkówka z frytkami bez żadnych dodatków czyli surówek , ozdób talerza itp) po czym otrzymałem karkówkę położoną na stercie musztardy na która jestem uczulony, grzecznie odniosłem posiłek i zaznaczyłem iż wyraźnie prosiłem o danie bez dodatków czyli również musztardy (jeszcze może zrozumiałbym gdyby było obok ale nie klapnięte mięso na..)
  Pani z obsługi po pewnym czasie zastanowienia przyszła oraz poinformowała iż może wymienić posiłek na inny, bo już nie mają karkówki bo była ostatnia porcja. Tak więc podziękowałem i powiedziałem że nie będę jadł. Myślałem że logiczne jest zwrot uiszczonej opłaty, ale myliłem się. Nie otrzymałem ani posiłku zgodnie z zamówieniem ani też zwrotu pieniędzy.
  Nawet głupiego Przepraszam ze strony Pani z obsługi. A miała na to sporo czasu gdyż piłem jeszcze napoje zamówione.
  Byłem pierwszy i ostatni raz z myślą że w końcu z okolicy biura będzie można coś zjeść fajnego. Niestety nie udało się nawet spróbować.
  Tak więc nie polecam.