Aroy Aroy – nowe tajskie na Saskiej Kępie

Foodie R 12 lipca 2016

Aroy Aroy (po polsku pyszne, pyszne) to nowa tajska restauracja otwarta niedawno na Saskiej Kępie, przy ulicy Aldony, w miejscu gdzie kiedyś działała Wootwórnia. Restauracja powstała po powrocie właścicieli z dwuletniego pobytu w Tajlandii. W karcie znajdziemy popularne tajskie dania takie jak pad thai, massaman curry, tom yum, panang curry. Wypijemy tu także tajskie piwo Chang i Singha.

aroy-aroy-20160708

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Królowej Aldony 5/2, Warszawa

Godziny otwarcia:
wt. – niedz.: 11:00-21:00

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: tajska

Średnie ceny: 20 – 40 zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Praga Południe, Saska Kępa

 • Piotr

  Kompletny brak przygotowania oraz zlekceważenie klientów to zwykłe amatorstwo, a nie gastronomia Nie sądziłem, że tak przykra historia spotka mnie pod samym domem. Rezerwacja złożona o godz. 14, na godz.16, równo 2 GODZINY OCZEKIWANIA i brak wydania ciepłego posiłku. Na przyszłość polecam zajrzeć do kuchni, a nie ogródka „restauracji”, jeden kucharz przy jednym woku do dramatyczny widok. Można zjeść źle, ale nie zjeść wcale to zabawa w gastronomię a nie restauracja. Informacja w stylu „będzie gotowe za 15 min” jest zwykłym chamstwem. Masakra a nie restauracja.

  • Agnieszka

   Byłam w Aroy wczoraj. Jedzenie naprawdę pyszne, smaki jakie pamiętam z Tajlandii. Atmosfera miła, kameralna. Będziemy wracać.
   P.S. Na dania przy sporym, piątkowym ruchu czekaliśmy 15-20 min.

 • Aga

  Byłam w Aroy wczoraj.
  Jedzenie naprawdę pyszne, smaki jakie pamiętam z Tajlandii.
  Atmosfera miła, kameralna. Będziemy wracać.
  P.S. Na dania przy sporym, piątkowym ruchu czekaliśmy 15-20 min.