La Cocotte Saska

Foodie F 24 lipca 2016

Bistro La Cocotte znane do tej pory ze swojej pierwszej lokalizacji na Mokotowskiej przy Pl. Zbawiciela, otworzyło właśnie swój drugi lokal w Warszawie. La Cocotte Saska mieści się przy Walecznych na Saskiej Kępie. Serwuje tradycyjne dania kuchni francuskiej i wina. Zjemy tu więc owoce morza, ślimaki, zupę cebulową i wiele innych. Codziennie dostępne są lunche w cenie 21zł. Składają się z zupy i dania głównego. W menu lunchowym znajdziemy przykładowo filet z pstrąga łososiowego w sosie cytrynowym, pieczone młode ziemniaki z cytryną i lawendą.

Źródło zdjęcia: La Cocotte Saska Fanpage

Źródło zdjęcia: La Cocotte Saska Fanpage

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: ul. Walecznych 68a, Warszawa

Godziny otwarcia: Pon – Niedz 12:00 – 23:00  

Telefon: 793 340 999

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: francuska

Średnie ceny: 20-40zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Saska Kępa

 • Hanka

  Byłam dziś (7 sierpnia br. niedziela) w bistro La Cocotte na Saskiej Kępie. Jedzenie wyśmienite, obsługa kompetentna i życzliwa,ceny pozornie!niewysokie.Niemiła niespodzianka czeka po otrzymaniu rachunku – dolicza się obligatoryjnie 30%!! serwisu. Nie ma o tym wzmianki w karcie menu, a to już bardzo nieładnie.
  Chyba więcej tam nie pójdę i uprzedzę o tym przyjaciół.
  Pozdrawiam
  Hanka

  • Andrzej

   Hej, chyba coś pokręciłaś. Nie ma żadnego 30% serwisu. Chyba było za dużo wina. jedzenie bardzo smakowite, obsługa miła, ceny przystępne. Polecam