Mokotowski Bar Mleczny

Foodie F 11 lipca 2016

Lubicie bary mleczne? Nowy powstał dwa dni temu nowy na Mokotowie przy Puławskiej i nazywa się po prostu Mokotowski Bar Mleczny. Miejsce serwuje śniadania od 8:00 do 11:00. W ofercie śniadaniowej znajdziemy m.in. omlet z szynką, twarożek z rzodkiewką, ryż ze śmietaną i owocami, omlet z wiśniami / truskawkami. Każdego dnia dostępne są wybrane propozycje. Poza śniadaniami zjemy np. pieczoną karkówkę, pyzy z mięsem, czy żołądki w sosie grzybowym. Jak na bary mleczne przystało, miejsce ma bardzo atrakcyjne ceny – najdroższa propozycja śniadaniowa kosztuje 10 zł.

mokotowski-bar-mleczny-20160711

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Puławska 63, Warszawa

Godziny otwarcia: pon.-niedz.: 08:00 – 18:00

Telefon: 786 875 793

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: śniadania

Średnie ceny: 2-10zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Mokotów

 • Tomasz

  Niesmacznie, nietanio, niedużo – niestety…
  Właśnie wróciłem z testowego obiadu w Mokotowskim Barze Mlecznym.
  Klasyczny zestaw: mielony, ziemniaki, mizeria plus kompot.
  Mielony malusi i nie do zjedzenia(o czym zresztą świadczyły pozostawiane na tacach ledwo tknięte kotlety)- bez cebuli, przypraw, panierki za to w środku półsurowy , ziemniaki podłej jakości przegotowane, ogórka ze śmietaną nie dało się sknocić. Kompot w miarę ok ale tak jak wszystko inne w minimalnej ilości.
  Cena za taki zestaw to 15zł bez 20 groszy.
  Bardzo się cieszyłem na otwarcie baru mlecznego na Mokotowie,
  a tymczasem otwarto miejsce dla frajerów.
  Podsumowując: wyjątkowo marna jakość, małe porcje a ceny zestawów podobne do ofert lunchowych wielu knajp w pobliżu.
  Nie polecam.

  • Marcin

   O widzę że konkurencja nie śpi 😀

   • a co ty Marcin jesteś wlascicielem MBMu?

 • Anka

  Byłam ciekawa tego miejsca. Dziś wyciągnęłam córkę na obiad do MBM. Obsługa bardzo sprawna, miła. Wnętrze-fajny klimacik (przydałyby się zasłony, nawet zwykłe bawełniane-słońce dawało czadu).
  Obiad fantastyczny. Kotlet mielony z ziemniakami i mizerią dla mnie, a dla córki ozory w sosie chrzanowym, ziemniaki i buraczki. Oczywiście kompot x 2. Polecam wszystkim to miejsce. Macie w nas stałych klientów.
  Smacznie karmicie. Tak trzymać !

 • Asia

  Jedzenie adekwatne do cen.Jest ok, przecież to bar mleczny. Ale niestety wielu produktów często nie ma. Nie ma wielu dań, ale też składników. Zamawiasz kawę z mlekiem, później okazuje się, że mleka nie ma – trudno. Zamawiasz jajecznicę z bułką, później okazuje się, że bułki się skończyły.