Bazar Olkuska z nowym bistro

Foodie F 6 października 2016

Bazar Olkuska na Mokotowie to dobrze znane miejsce z ofertą świeżych i zdrowych produktów.. Można tu znaleźć stoiska mięsne, rybne, owocowo-warzywne oraz z pieczywem i nabiałem. Dodatkowo, ofertę rozszerzają stoiska tematyczne (francuskie, greckie, włoskie), z kawą, produktami wiejskimi, ekologicznymi, bezglutenowymi, domowymi obiadami i dziczyzną. Na Bazarze Olkuska kupimy produkty m.in. od Tutto Bene, Crazy Butchera, La Petite France czy Happy Fish. We wrześniu otwarto tu bistro, w którym skosztujemy produktów prosto od wystawców i wypijemy dobre wino. Zjemy tu m.in. sałatkę grecką od All Greek, deski serów – francuskich od La Petite France i włoskich od Tutto Bene oraz deskę wędlin od Myśliwskich Smaków. Bistro działa w piątki i soboty w godzinach otwarcia bazaru.

Bazar Olkuska z nowym bistro (640x360)

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: ul. Olkuska 12, Warszawa

Godziny otwarcia:
Bazar:
pon. – pt.: 10.00-19.00,
sob.: 8.30-16.00,
Bistro
pt: 10:00-19:00,
sob.: 8.30-16.00

Telefon: 661 610 664

Strona internetowa: Facebookwww.bazarolkuska.pl

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Mokotów

 

 

Tekst powstał w wyniku współpracy z Bazarem Olkuska.

  • Nicole Nikki Chambers

    Tragiczne jedzenie, obsługa i czas oczekiwania.
    Czerstwe bułki; miały być na ciepło, dostaliśmy zimne. Czekaliśmy ponad godzinę na dwie kanapki (zimne), a kelnerki ledwo przeprosiły, nie proponując żadnej rekompensaty.
    Gdyby to nie było śniadanie, pierwszy posiłek w ciągu dnia, to nie wmuszalibysmy w siebie tych suchych, starych kanapek popijac cały czas kawa żeby w ogóle przełknąć.