XIV Food Business Forum i Food Business Awards 2016

Foodie Z 6 października 2016

Już tylko do najbliższej niedzieli 9 października lokale gastronomiczne mogą zgłaszać swój udział w bezpłatnym konkursie Food Business Awards. Zgłoszenie udziału restauracji jest równoznaczne z otrzymaniem dwóch bezpłatnych wejściówek na całodzienne wydarzenie Food Business Forum, które już po raz czternasty odbędzie się w dniu 8 listopada w Warszawie w hotelu Sheraton. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji i wziąć udział w dyskusjach panelowych na temat zmian na rynku gastronomicznym, planowania i zarządzania biznesem restauracyjnym, spotkać się w gronie partnerów i przyjaciół. W trakcie dwóch sesji Business Speed Dating „kupcy” z największych sieci gastronomicznych będą mogli nawiązać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami dostawców.

Zwieńczeniem konferencji i spotkań będzie wieczorna gala Food Business Awards, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci tegorocznej edycji a zwycięzcy z ubiegłego roku (m.in. Maciej „Bilon” Bilka z Gringo Baru i Bogumił Jankiewicz z Bobby Burgera) opowiedzą o swoich osiągnięciach.

Aktualizacja: Dla wszystkich właścicieli, którzy nie zgłosili swoich lokali do konkursu, tym samym nie otrzymali więc bezpłatnych kart wstępu, jest jeszcze szansa aby wziąć udział w całym wydarzeniu w specjalnej cenie (Karta Wstępu Restauratora – 490 PLN + VAT).

food-business-awards-2015

Źródło zdjęcia: materiały organizatora Food Business Forum

 

KIEDY:
Konferencja: 8 listopada, godz: 9:00 – 22:00

GDZIE: Sheraton Warsaw Hotel, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa

STRONA INTERNETOWA:
www.foodbusinessforum.com

 

Tekst powstał we współpracy z BROG Marketing organizatorem Food Business Forum, wydawcą Nowości Gastronomicznych i portalu www.horecanet.pl