Foodie Week: Bagel City Gang, Pańska 85 i The Zoopa

Foodie Z 2 stycznia 2017

NOWE MIEJSCA: Na Pradze Północ, niedaleko ZOO, została otwarta The Zoopa (zupy stanowią tam jednak tylko niewielką część menu). Niedaleko placu Konstytucji można zawrzeć bajglową znajomość z Walterem White’em lub Vincentem Vegą w Bagel City Gang. Na Woli została otwarta Pańska 85 z tradycyjną kuchnią chińską z nowoczesnymi elementami. W listopadzie na Marszałkowskie pojawił się Pan Bulwa specjalizujący się w ziemniakach.

WYDARZENIA: Jak co roku przygotowaliśmy naszą listę restauracji czynnych w Święta, Sylwestra i Nowy Rok. W Zorzy zorganizowano Sylwestra w stylu amerykańskim. W Hali Gwardii w ciągu trzech dni przed Wigilią odbywała się Warszawska Wigilia Foodtruckowa. Trzy dni przed końcem roku zebraliśmy kilka warszawskich ofert sylwestrowych last minute.

PREZENTY: Z naszej listy prezentów dla foodies pod choinkę możecie korzystać również przy innych okazjach 🙂

Foodie-Week_Bagel-City-Gang_Panska-85_The-ZOOpa_20170102

PISZE SIĘ NA BLOGACH

Froblog jednoznacznie stwierdziła, że Nolita to w jej przekonaniu najlepsza restauracja w Warszawie.

Restaurantica opisała chińsko-włoski Regina Bar, który przyciąga jak magnes chociaż nie wszystko działa tam tak jak powinno…

Ale Meksyk! byli w Ave Pizza na Powiślu, gdzie mieli okazję zjeść najlepsze calzone pod słoncem

Tasteaway zamieścili listę miejsc, które zachwyciły ich w zeszłym roku – jest na niej dziewięć warszawskich restauracji.

Little Hungry Lady wybrała swoje warszawskie ulubione miejsca ze zdrowym jedzeniem