Noce i Dnie i Targ Rolny na Burakowskiej

Foodie Z 19 stycznia 2017

Noce i Dnie oraz Targ Rolny to tylko dwie z kilku inicjatyw, które ruszają w najbliższy weekend w halach przy Burakowskiej 14. Oficjalny start będzie miał miejsce w sobotę, 21 stycznia, ale potem miejsce ma tętnić życiem w każdy weekend od piątku do niedzieli.

Na Targu Rolnym bezpośrednio od niewielkich wytwórców, producentów i rolników będzie można zaopatrzyć się m.in. w ekologiczne tuszki kurczaków, gęsi, kaczek, różne wędliny, mięso, zioła, przyprawy, świeże surowe i wędzone ryby, pierogi z sezonowymi farszami, przetwory w słoikach, chutney’e, marynaty, pieczywo (również bezglutenowe) i bułki na zakwasie, nabiał i ekologiczne sery, owoce, soki tłoczone…

Noce i Dnie – Targ kulinarny – to miejsce dla miłośników zabawy i streetfoodu. Organizatorzy zapewniają 10 stoisk z kuchnią uliczną, gdzie będziemy mogli m.in. zjeść japoński ramen, pizzę na pulchnym napowietrzonym cieście, greckie souvlaki, roślinne i mięsne burgery, dania kuchni indonezyjskiej, indyjskiej czy meksykańskiej. Do tego można kupić piwo rzemieślnicze i pobujać się w rytm muzyki DJ-a.

 

Źródło zdjęcia: materiały prasowe organizatorów wydarzenia

Źródło zdjęcia: materiały prasowe organizatorów wydarzenia

GDZIE: teren z halami przemysłowymi przy ul. Burakowskiej 14, Warszawa

KIEDY:

Targ Rolny sob. – niedz.: 9:00 – 16.00

Noce i Dnie – targ kulinarny 
pt. 17:00 – 2:00,
sob. 15:00 – 2:00,
niedz. 12:00 – 22:00,

STRONA INTERNETOWA: Targ Rolny – Facebook, Noce i Dnie – Facebook