Pazzo Cafe

Foodie F 23 lutego 2017

Nowe miejsce Pazzo Cafe otworzyło się niedawno przy Al. Jana Pawła II 20. Miejsce nazywa się kawiarnią, piekarnią i bistro. Pieczywo dostarcza Galeria Wybieków Lubaszka. W Pazzo Cafe zjemy śniadania, lunche i przekąski. Miejsce przykłada wagę do zdrowszego jedzenia, w karcie jest przykładowo zdrowsza alternatywa dla burgerów ze smażonym mięsem – burgery pulled pork, pulled beef a nawet pulled turkey. Poza burgerami zjemy tu naleśniki na gryczanym lub pszennym cieście – wytrawne lub słodkie, a także kilka różnych wersji kanapek m.in. z wędzonym indykiem, z krakowską suchą czy z pastą jajeczną.

Pazzo (600x352)

Zdjęcie: Pazzo Cafe Fanpage

 

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Aleja Jana Pawła II 20, Warszawa

Godziny otwarcia:  Pon – Pt 7:00 – 20:00, Sob 7:00 – 15:00

Telefon: 505 120 754

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: przekąski, kanapki, śniadania

Średnie ceny: 8-16zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Śródmieście

  • Katya Shvetsova

    Po pierwsze , chciałabym zauważyć jakość obsługi w Pazzo, takiego okropnego stosunku do klientów jeszcze nigdy nie widziałam, kiedy weszłam do restauracji chciałam zapytać z czym są naleśniki , pani zaczęła jeść i nie potrafiła normalnie odpowiedzieć. Potem kiedy już zrobiłam zamowienie , Pani wyniosła mi moje danie , i rzuciła mi jego jak dla świni.
    Po drugie, naleśniki są nie dla jedzenia po prostu, zamówiłam z łososiem i szpinakiem, i to było najgorsze danie w moim życiu, on był zamrożony i potem jego po prostu rozgrzeli i podali. Nie polecam tej restauracji nawet jeżeli będziecie umierać z głodu. Jestem smutna zepsutym humoremi śniadaniem i oczekiwałam zupełnie innego.