Foodie Week: mystrEAT, Tel Aviv Urban Food i Khuk

Foodie F 13 marca 2017

NOWE MIEJSCA: Tel Aviv Urban Food powstał na Żoliborzu pomiędzy Faworami a Porananas. Jest pierwszym z planowanej sieci wegańskich lokali, czekamy na kolejne. Przy Placu Dąbrowskiego, w miejscu gdzie przez wiele lat działała Little Thai Gallery powstał tajski Khuk łączący siły poprzednika i Khuka znanego z Nocnego Marketu. W Lutym na Starówce powstało Ukryte – Hidden Bar and Bistro i jest faktycznie ukryte od zgiełku Starego Miasta. Zjemy tu głównie dania z dziczyzny i wegetariańskie.

PRODUKT: mystrEAT jest nową platformą internetową do zamawiania jedzenia online. W ofercie dostaw znajdziecie jedzenie od ponad 100 restauracji w Warszawie. Często są to miejsca, które nie dowożą posiłków w żaden inny sposób. Zjemy m.in. jedzenie z Bibendy, Ceviche Baru, La Sireny i wielu innych. Uwaga – dostawa z Warsaw Foodie gratis – tu szczegóły promocji.

 Foodie Week Khuk

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl podsumowała rozdanie tegorocznych gwiazdek i sztućców przewodnika Michelin, wróciła też po 4 latach do Brasserie Warszawskiej, by sprawdzić czy otrzymany przez miejsce tytuł Bib Gourmand jest zasłużony.

Froblog.pl zachwycała się sosami i produktami w Merliniego 5, miała też swoje uwagi do karty i cen.  

Nakarmiona Starecka odwiedziła KREM nowe miejsce dla warszawskich paryżanek i paryżan autorstwa Monsier Leona.

FoodSnob odwiedził Opasły Tom – miejsce bez Agaty Wojdy za to z Flavią Borawską

Good Place Warsaw został zaproszony by zaopiniować nowe menu w Why Thai,  na sentymentalną wycieczkę po kuchni polskiej wybrał się do Varso Vie

Madame Edith po wizytach w Kieliszki na Hożej przyznała, że dobrze jest pójść do lokalu przynajmniej dwa razy zanim wyda się ocenę