Foodie Week: YesZ, Korea Town i Rozrywki

Foodie Z 20 marca 2017

NOWE MIEJSCA: Na Żoliborzu została otwarta włoska restauracja Via Suzina z salą zabaw dla dzieci. Właściciele Miss Kimchi otworzyli na Mokotowie restaurację Korea Town. Ulica Mazowiecka wzbogaciła się o Rozrywki – gdzie do 2-3 rano można wpadać również na jedzenie. Japońska restauracja Udon i Tempura Przy Madalińskiego działa niewielki meksykański barek Taco Moko. Na Białołęce powstała wegetariańska restauracja WypasAnie z kuchnią z Bliskiego Wschodu. Przy Poznańskiej na gruziński streetfood zaprasza YesZ – Tradycyjna Gruzińska.

WYDARZENIA: W niedzielę w Znajomi Znajomych można było odwiedzić słodkie targi kulinarne Warszawski Smak – Słodki.

PROMOCJE: W Restauracji Si w dni powszednie w godzinach porannych przy zamówieniu gorącego napoju można otrzymać włoskie śniadanie za darmo. Jeszcze przez tydzień trwa promocja Warsaw Foodie i mystrEAT na darmową dostawę jedzenia ze 100 restauracji (m.in. z La Sirena albo Ceviche Bar) dla nowo zarejestrowanych użytkowników platformy.

Foodie-Week_YesZ_Korea-Town_Rozrywki_20170320

 

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Froblog oceniła pozytywnie swoje wizyty w warszawskim Ed Redzie, bo daleko jest tam do przekombinowania i przerostu formy nad treścią.

Restaurantica wystawiła laurkę Bibendzie z życzeniami aby trwała jak najdłużej, nie zmieniała się i żeby – broń Boże – się nie zepsuła. 

Madame Edith odwiedziła Boską Pragę i byłą pozytywnie zaskoczona kuchnią, wystrojem, obsługą…

Food Snob pokusił się o opisanie swoich wrażen z L’enfant Terrible i chce tam spędzić swoje urodziny, bo ważne chwile trzeba święcić tam gdzie arcysmacznie, miło i sympatycznie.

Good Place Warsaw zawitał do Tamki 43 i stwierdził, że restauracja oferuje kompleksowe doświadczenie, intrygujące i warte uwagi.

Krytyka Kulinarna pobiegła do Korean Town i gwarantuje, że nie wyjdziecie stamtąd głodni, ale za to zadowoleni.

Nakarmiona Starecka z polskiej kuchni w Innym Wymiarze była bardzo zadowolona, ale zauważyła tez niewielkie niedociągnięcia.

Ale Meksyk określili Why Thai jako świetne miejsce serwujące dania kuchni azjatyckiej.

Nie Tylko Pasta oceniła Secado, że ma dobre jedzenie, przyjemne wnętrze i przemiłą obsługa

TasteAway wyszła zadowolona po obiedzie z dziećmi w Udon i Tempura