Taco Moko

Foodie Z 16 marca 2017

Taco Moko to niewielki barek, który został otwarty w grudniu zeszłego roku w budynku na rogu Madalińskiego i Puławskiej. Jest nieco schowany na tyłach przedwojennej kamienicy. Taco Moco specjalizuje się w daniach kuchni meksykańskiej – zjemy tu kukurydziane taco oraz pszenne burrito i quesadillę. Zamówienie możemy skomponować według swoich upodobań dobierając sobie nadzienia (np. szarpana wieprzowina, chilli con carne, grillowany kurczak), dodatki (m.in. pasta z czarnej fasoli, marynowane jalapeno, kolendra, ananas) oraz salsy (guacamole, pico de gallo, salsa roja/verde, salsa de molcajete).

taco-moko-20170316

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Puławska 30 (wejście od Madalińskiego), Warszawa

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 11:00 – 20:00
sob.: 12:00 – 21:00

Telefon: 574 655 139

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: meksykańska

Średnie ceny: 10 – 20 zł

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Mokotów

  • mieciu

    Pierwsze wrażenie jest takie że ci ludzie nie mają pojęcia o gotowaniu i nigdy nie widzieli na oczy ani jednej meksykańskiej potrawy. Wszystko mdłe i odgrzewane. Lokal bardzo obskurny i ciasny. Poukładali poduszki ze sfilcowanej anilany, wykopane gdzieś w lumpeksie. Pan obsługiwał nas w zwolnionym tempie, jak nieprzytomny. Radzę omijać to miejsce!

  • Rafa

    Byłem, jadłem, polecam. Pyszne burito i quesadilla, ataco z szarpaną wieprzowiną paluchy lizać. Można smacznie pojeść za nieduże pieniądze.