Restauracje czynne w Wielkanoc 2017

Foodie Z 12 kwietnia 2017

Jak co roku zebraliśmy dla Was listę warszawskich restauracji i kawiarni czynnych w Święta Wielkanocne, więc jeśli najdzie Was ochota na wyjście na miasto, zwalą się Wam na głowę niespodziewani goście czy też będziecie mieli jakąś awarię w kuchni to poniżej znajdziecie garść adresów gdzie będziecie mogli schować się przed wiatrem i deszczem (podobno pogoda ma nie być najlepsza). Jeśli wiecie, że jakiś lokal z Warszawy został pominięty to dajcie znać na naszym profilu na Facebooku albo w komentarzu poniżej – będziemy starać się uzupełniać listę na bieżąco. Smacznego jajka, Wesołych Świąt i oby nadchodzące Święta były przepyszne – niezależnie od tego czy przy restauracyjnym czy domowym stole.

Wielka Sobota 15 kwietnia

Alchemist Gastropub, plac Piłsudskiego 3, Metropolitan Building, 10:00 – 2:00
Belvedere, ul. Agrykoli 1 (wejście do Łazienek Królewskich od Parkowej), 10:00 – 23:00
Benihana, ul. Twarda 2/4
Biała,  ul. Francuska 2,
Bistecca Bistro, ul. Branickiego 11, 12:00 – 20:00
Bombaj Masala
, Centrum Al. Jana Pawła II 23, 11:00 – 23:00
Bombaj Masala, Mokotów ul. Marynarska 21, 11:00 – 22:00
Boska! Praga, ul. Okrzei 23, 9:00 – 23:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 0:00
Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3 & ul. Puławska 24, 9:00 – 13:00
Być Może, ul. Bagatela 14, 10:00 – 21:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 9:00 – 16:00
Drugie dno, ul. Nowogrodzka 4, 16:00 – 1:00
Fusion (The Westin Hotel), Al. Jana Pawła II 21, 7:00-11:00 i 12:00-22:30
Granda, ul. Krucza 24/26
El Popo, ul. Senatorska 27
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 9:00 – 0:00
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, do 16:00
Informal Kitchen, pl. Małachowskiego 2, 11:00 – 23:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 22:00
Kawka z kotem, ul. Koszykowa 30, 10:00 – 20:00
Kuchnia Otwarta, ul. Klimczaka 1, 9:00 – 16:00
La Bomboniera, ul. Wąwozowa 18, 9:00 – 20:00
Maghreb, ul. Burakowska 9, 12:00 – 22:00
Marconi (Hotel Bristol), śniadanie 6:30-10:30, lunch 12:00-15:00, kolacja 18:00-22:30
Nowo, ul. Nowogrodzka 10, 9:00 – 1:00
Oliva, ul. Ordynacka 10/12, godz. 12:00 – 22:30
Opasły Tom, ul. Foksal 17,
PaństwoMiasto, ul. Andersa 29, 9:00 – 22:00
Paros, ul. Jasna 14/16a,
Pasta Fresca, al. KEN 57, 12:00 – 20:00
Pełną Parą dim sum, ul. Sienna 76, 12:00 – 20:00
Pełną Parą na Nowo, ul. Nowowiejska 10, 12:00 – 21:00
Posiaduffka, al. gen. Chruściela 66, Rembertów, 11:00 – 19:00
Ręczna robota, ul. Św. Wincentego 99, 12:00 – 20:00
Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00
Same Fusy, ul. Nowomiejska 10, 11:00 – 23:00
Santorini, ul. Egipska 7
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 8:00 – 16:00
Sketch w Teatrze Wielkim, pl. Piłsudskiego 9, 12:00 – 1:00 
SomePlace Else (Sheraton Hotel), ul. Prusa 2, 16:30 – 0:00
The Cool Cat, ul. Solec 38, 9:00 – 22:00
The Olive (Sheraton Hotel), ul. Prusa 2, 7:00 – 10:30
U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, od 12:00 
U Szwejka, pl. Konstytucji 1, 10:00 – 16:00
Waniliowa, al. Reymonta 15
Warszawa Powiśle, Kruczkowskiego 3b
Weles, ul. Nowogrodzka 11, 
Zorza, ul. Żurawia 6/12, 10:00 – 0:00

 

Wielka Niedziela 16 kwietnia

Ale Gloria, Pl. Trzech Krzyży 3, od 12:00 brunch
Belvedere, ul. Agrykoli 1 (wejście do Łazienek Królewskich od Parkowej), 12:00 – 18:00 (brunch) 
Biała,  ul. Francuska 2, 13:00 – 0:00 (tylko bar i kawiarnia)
Boska! Praga, ul. Okrzei 23, 13:00 – 21:00
Być Może, ul. Bagatela 14, 10:00 – 21:00 
Drukarnia, ul. Mińska 65, 12:00 – 18:00 (brunch)
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 10:00 – 23:00
Fusion (The Westin Hotel), Al. Jana Pawła II 21, 7:00-11:00 i 13:00-22:30
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 20:00
Marconi (Hotel Bristol), śniadanie 6:30-10:30, lunch 12:30-16:00, kolacja 19:00-22:30
N31 Restaurant & bar by Robert Sowa, ul. Nowogrodzka 31, od 12:00
PaństwoMiasto, ul. Andersa 29, 16:00 – 0:00
Paros, ul. Jasna 14/16a, brunch
Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00
Same Fusy, ul. Nowomiejska 10, 15:00 – 23:00
SomePlace Else (Sheraton Hotel), ul. Prusa 2, 12:30 – 0:00
The Olive (Sheraton Hotel), ul. Prusa 2, 7:00 – 10:30 i 12:30 – 16:30
U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, od 11:00

Lany Poniedziałek 17 kwietnia

Arkady Kubickiego, Pl. Zamkowy 4
Ale Gloria, Pl. Trzech Krzyży 3, od 12:00 brunch
Belvedere, ul. Agrykoli 1 (wejście do Łazienek Królewskich od Parkowej), 12:00 – 18:00 (brunch)
Biała,  ul. Francuska 2, 10:00 – 0:00 (kuchnia od 12:00)
Bistecca Bistro, ul. Branickiego 11, 12:00 – 20:00
Blue Cactus, ul. Zajączkowska 11, 12:00 – 21:00
Bombaj Masala, Centrum Al. Jana Pawła II 23, 11:00 – 23:00
Bombaj Masala, Mokotów ul. Marynarska 21, 11:00 – 22:00
Boska! Praga, ul. Okrzei 23, 11:00 – 21:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 23:00
Być Może, ul. Bagatela 14, 10:00 – 21:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 12:00 – 0:00
Drugie dno, ul. Nowogrodzka 4, 17:00 – 22:00
Drukarnia, ul. Mińska 65, 12:00 – 18:00 (brunch)
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 9:00 – 23:00
Focaccia, ul. Senatorska 13/15, 12:00 – 22:00
Fusion (The Westin Hotel), Al. Jana Pawła II 21, 7:00-11:00 i 12:00-22:30
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, od 12:00
iGrek, ul. Zwycięzców 28, 13:00 – 20:00
Informal Kitchen, pl. Małachowskiego 2, od 14:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 22:00
Juice Press People, ul. Bracka 18, od 12:00
Kuchnia Otwarta, ul. Klimczaka 1, 10:00 – 20:00
La Bomboniera, ul. Wąwozowa 18, 9:00 – 20:00
Maghreb, ul. Burakowska 9, 12:00 – 22:00
Marconi (Hotel Bristol), śniadanie 6:30-10:30, lunch 12:30-16:00, kolacja 19:00-22:30
Meltemi, ul. Opaczewska 41
Miodowa Cafe, ul. Senatorska 13/15, 8:00 – 20:00
N31 Restaurant & bar by Robert Sowa, ul. Nowogrodzka 31, od 12:00
Nowo, ul. Nowogrodzka 10, 10:00 – 21:00
Oliva, ul. Ordynacka 10/12, godz. 12:00 – 22:30
Pasta Fresca, al. KEN 57, 12:00 – 22:00
Pańska 85, ul. Pańska 85, 12:00 – 22:00
PaństwoMiasto, ul. Andersa 29, 11:00 – 0:00
Pełną Parą dim sum, ul. Sienna 76, 12:00 – 21:00
Pełną Parą na Nowo, ul. Nowowiejska 10, 12:00 – 22:00
Posiaduffka, al. gen. Chruściela 66, Rembertów, 13:00 – 21:00
Qchnia Artystyczna, Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2, 12:00 – 22:00
Ręczna robota, ul. Św. Wincentego 99, 11:00 – 22:00
Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00
Same Fusy, ul. Nowomiejska 10, 13:00 – 23:00
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 12:00 – 0:00
SomePlace Else (Sheraton Hotel), ul. Prusa 2, 12:30 – 0:00
Sketch w Teatrze Wielkim, pl. Piłsudskiego 9, 12:00 – 1:00
Taverna Patris, Wał Miedzeszyński 407 (niedaleko Mostu Poniatowskiego), 13:00 – 20:00
The Cool Cat, ul. Solec 38, 9:00 – 22:00
The Olive (Sheraton Hotel), ul. Prusa 2, 7:00 – 10:30 i 12:30 – 16:30
Trattoria Murano, ul. Pokorna 2, od 12:30
U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, od 12:00
U Szwejka, pl. Konstytucji 1, 13:00 – 0:00
Warszawa Powiśle, Kruczkowskiego 3b, 10:00 – 0:00
Zorza, ul. Żurawia 6/12, 10:00 – 0:00