Bubble Waffle

ul. Chmielna 2Śródmieście, Warszawa

bar, cukiernia

Więcej szczegółów:

Bubble Waffle na Chmielnej

Foodie Z 2 maja 2017

Bubble Waffle pod koniec kwietnia otworzyło się na Chmielnej niedaleko Nowego Światu. Lokale pod tą marką istnieją już na Ukrainie, w Nowej Zelandii, Rosji i Kazachstanie i specjalizuje się w bubble waffles, czyli bąblowatych gofrach. Gofry mają różny kolor w zależności od smaku wafla (np. klasyczny, czekolada, wanilia) a w gofrowych bąblach mogą kryć się różne nadzienia jak np. snickers albo malina. Rożki powstałe z gofrów wypełniane są lodami, bitą śmietaną, owocami, polewą i posypką. W ofercie Bubble Waffle są również bąblowate gofry o smakach wytrawnych np. z szynką, pomidorem i rukolą.

To już trzeci lokal w Warszawie, który specjalizuje się w bąblowatych gofrach – w zeszłym roku pionierem w Warszawie było Melody (w tym sezonie będą na Jana Pawła II, na Saskiej Kępie, nad Wisłą i na Nocnym Markecie) a na początku tego roku  dołączył Get Waffle (również na Chmielnej).  

 

bubble-waffle-20170501

  • Urszula

    Nie znam osoby, która nie lubiłaby gofrów. Zamierzam jeszcze w tym roku otworzyć swoją kawiarnię, w której bym je serwowała w różnych smakach. Mam już upatrzony lokal, ekspres do kawy i gofrownicę profi, teraz tylko trzeba zdobyć odbiór sanepidu i można działać.