Zachodni Brzeg

ul. Wioślarska 10Śródmieście, Warszawa
tel: 731 427 883

restauracja

Więcej szczegółów:

Zachodni Brzeg – Bliski Wschód nad samą Wisłą

Foodie F 9 lipca 2017

Zachodni Brzeg to restauracja otwarta kilka dni temu w budynku The Tides nad samą Wisłą – u zbiegu ul. Ludnej i Wisłostrady przy Moście Poniatowskiego. Taras Zachodniego Brzegu wychodzi na nadwiślański bulwar. Miejsce oferuje kuchnię bliskowschodnią, koktajle, a w piątkowe i sobotnie wieczory imprezy z DJem. Zjemy tu m.in. śniadania (szakszuka, omlet Zachdni Brzeg), hummusy w różnych wersjach (klasyczny, z jagnięciną i orzechami), zestawy mezze, sałatki (tabboulleh ze stekiem z tuńczyka, balela), dania główne (baba ghanoush z roladką cielęcą i kiełbasą sucuk, bakłażan faszerowany), desery (mouhalabieh, namura).

Zdjęcie: Zachodni Brzeg Fanpage

 • Maciek Orczykowski

  Byłem, rewelacja! 🙂

 • Byłam, niestety nie polecam

  Byłam tam wczoraj, rekomendację by odwiedzić to miejsce dostałam od kolegi.
  Niestety prócz lokalizacji i przyjemnego wystroju miejsca nie spotka Cię tam kulinarna podróż.
  Krótko i na temat – nie da się tam nic zjeść, wszystko jest bez smaku, piszę tu o podstawowych przyprawach jaką jest sól i pieprz. Obsługa to młode, sympatyczne osoby, ale niestety jeszcze bez doświadczenia, po daniu głównym nie otrzymaliśmy nawet propozycji ponownego napicia się czegoś trudno było również zapłacić za rachunek.
  Kochani czas wziąć się u was za kuchnie, jeszcze samą lokalizacją i wystrojem nikt nie zasłużył na jakość.
  W tym co spotkało moją grupkę znajomych i mnie podczas odwiedzin tego miejsca jestem bardzo oszczędna w komentarzach. Bardzo szkoda, ale nie polecam 🙁
  Liczę na to że za jakiś czas będę mogła Was polecić 😉