Restauracje czynne w Święta, Sylwestra i Nowy Rok 2017/2018

Foodie Z 18 grudnia 2017

Które warszawskie restauracje będą czynne w Święta, Sylwestra i Nowy Rok 2017 / 2018 ? Do naszego zestawienia udało nam się wybrać całkiem niemałą listę otwartych wtedy lokali. Jeśli w tych dniach nie wybieracie się poza Warszawę, przyjeżdżacie z wizytą do stolicy, macie gości, których chcecie zaprosić do restauracji albo po prostu nie chce Wam się gotować to mamy nadzieję, że dzięki nam będzie Wam trochę łatwiej znaleźć miejsce gdzie zaspokoicie głód. Jeśli wiecie, że jakiś lokal został pominięty to dajcie znać na Facebooku albo w komentarzu – będziemy starać się uzupełniać listę na bieżąco. Smacznego! Wesołych Świąt! Szczęśliwego i Przepysznego Nowego Roku!

 

24 GRUDNIA 2017 (WIGILIA)

Biała, ul. Francuska 2, do 15:30
Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3, ul. Puławska 24, do 14:00
Cafe Bristol
(Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 7:00 – 17:00  
Chianti
,
 ul. Foksal 17, do 17:00
ĆMA by Mateusz Gessler, ul. Koszykowa 63, do 15:00
Dawne Smaki, ul. Nowy Świat 49, do 16:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 10:00 – 16:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 9:00 – 15:00
InAzia (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 18:00 – 23:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 16:00
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, 9:00 – 15:00
Jeff’s Pole Mokotowskie, ul. Żwirki i Wigury 32, 9:00 – 16:00
Kitchen Gallery (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 18:00 – 23:00
La Bomboniera, ul. Wąwozowa 18, 9:00 – 15:00
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
Otto Pompieri, plac Bankowy 1, 10:00 – 16:00
Podwale, ul. Podwale 25, 11:00 – 16:00
St Antonio, ul. Senatorska 37, 12:00 – 15:00
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 10:00 – 16:00
The Olive (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 7:00 – 10:30 18:00 – 22:30
U Szwejka, plac Konstytucji 1, 10:00 – 15:30
Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b, do 16:00

 

25 GRUDNIA 2017 (BOŻE NARODZENIE)

Cafe Bristol (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 8:00 – 20:00  
InAzia
(Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
Izumi Sushi Biały Kamień
, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 20:00
Kitchen Gallery
(Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:30 – 16:30
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
Marconi (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 19:00 – 22:30
N 31, ul. Nowogrodzka 31, od 12:00
Polka, ul. Świętojańska 2, 12:00 – 23:00
Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00 do ostatniego gościa
SomePlace Else (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
The Olive (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 7:00 – 10:30 12:30 – 16:30
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, od 15:00
WegeGuru, ul. Marszałkowska 28,

 

26 GRUDNIA 2017 (DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT)

Aioli, ul. Świętokrzyska 18, 9:00 – 0:00
Alchemist Gastropub, pl. Piłsudskiego 3, 14:00 – 0:00
Bar Pacyfik, ul. Hoża 61, od 17:00 (tylko bar)
Bazyliszek, Rynek Starego Miasta 1/3, 12:00 – 0:00
Biała, ul. Francuska 2, 12:00 – 0:00
Bistecca Bistro,  ul.Branickiego 11, do 19:00
Bombaj Masala, Centrum Al. Jana Pawła II 23, Mokotów ul. Marynarska 21, do 22:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 23:00
Cafe Bristol (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 8:00 – 20:00
Dawne Smaki, ul. Nowy Świat 49, 12:00 – 22:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 12:00 – 0:00
Drukarnia, ul. Mińska 65, 12:00 – 23:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 11:00 – 23:00
Florentin, ul. Smolna 40, 12:00 – 22:00
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, 12:00 – 0:00
InAzia (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
Izumi Izakaya, Aleje Jerozolimskie 61/63, 12:00 – 22:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 22:00
Izumi Plac Zbawiciela, ul. Mokotowska 17, 12:00 – 23:00
Jeff’s Pole Mokotowskie, ul. Żwirki i Wigury 32, 13:00 – 0:00
Kitchen Gallery (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 6:30 – 10:30
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
La Iberica, ul. Burakowska 5/7, do 18:00
Marconi (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 12:30 – 16:00 19:00 – 22:30
N 31, ul. Nowogrodzka 31, od godz. 12:00
Orzoplac Konstytucji 5
Otto Pompieri, plac Bankowy 1, 12:00 – 0:00
Pasta Fresca, ul. KEN 57, 12:00 – 22:00
Podwale, ul. Podwale 25, 12:00 – 0:00
Polka, ul. Świętojańska 2, 12:00 – 23:00
Portofino, ul. Ryżowa 48 (Ursus), 12:00 – 22:00
Powidoki, Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 12:00 – 20:00
Repubblica Italiana, ul. Francuska 44, 12:00 – 23:00
Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00 do ostatniego gościa
Ruza Roza, ul. Francuska 3, 12:00 – 22:00
SomePlace Else (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
St Antonio, ul. Senatorska 37, 13:00 – 0:00
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 12:00 – 0:00
The Olive (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 7:00 – 10:30 12:30 – 16:30
U Szwejka, plac Konstytucji 1, 12:00 – 0:00
Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b, 12:00 – 0:00
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, od 8:00
Warung Jakarta, ul. Piękna 28/34, od 13:00
WegeGuru, ul. Marszałkowska 28,
Weles, ul. Nowogrodzka 11, od 19:00
Winsky, ul. Wioślarska 10, 14:00 – 22:00
Viet Street Food Bistro, ul. Królowej Aldony 5, 12:00 – 21:00

Zorza, ul. Żurawia 6/12, 11:00 – 0:00

 

31 GRUDNIA 2017 (SYLWESTER)

Aioli, ul. Świętokrzyska 18, 10:00 – 15:00
Alchemist Gastropub, pl. Piłsudskiego 3, 12:00 – 22:00
Bałkański Kocioł, Al. KEN 88, 13:00-21:00
Banja Luka, ul. Szkolna 2/4, 9:00 – 1:00
Bazyliszek, Rynek Starego Miasta 1/3, 11:00 – 16:00
Bar Pacyfik, ul. Hoża 61, od 17:00
Beef n’Pepper, ul. Nowogrodzka 47a, 12:00 – 1:00
Benihana, ul. Twarda 2/4, 12:00 – 21:00
Biała, ul. Francuska 2, do 14:00
Bistecca Bistro,  ul.Branickiego 11, do 18:00
Bombaj Masala, Centrum Al. Jana Pawła II 23, Mokotów ul. Marynarska 21, 11:00 – 21:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 18:00
Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3, ul. Puławska 24, do 9:00 – 19:00
Cafe Bristol (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 8:00 – 20:00
Chianti, ul. Foksal 17, od 12:00 – 23:00
ĆMA by Mateusz Gessler, ul. Koszykowa 63, non-stop
Ćwierćfunciak, ul. Andersa 30, 12:00-18:00
Dawne Smaki, ul. Nowy Świat 49, 12:00 – 16:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 11:00 – 18:00
Drukarnia, ul. Mińska 65, 8:00 – 15:00
Drugie dno, ul. Nowogrodzka 4, 15:00 – 4:00
El Popo, ul. Senatorska 27, 12:00 – 23:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 9:00 – 16:00
Florentin, ul. Smolna 40, 12:00 – 16:00
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, do 4:00
iGrek, ul. Zwycięzców 28, do 18:00
InAzia (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 20:00 – 4:00
Izumi Izakaya, Aleje Jerozolimskie 61/63, 12:00 – 23:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 23:00
Izumi Plac Zbawiciela, ul. Mokotowska 17, 12:00 – 23:00
Jeff’s Pole Mokotowskie, ul. Żwirki i Wigury 32, 9:00 – 16:00
Kitchen Gallery (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 6:30 – 11:00
La Bomboniera, ul. Wąwozowa 18, 9:00 – 16:00
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 0:00
Meltemi, ul. Opaczewska 43/1, 12:00 – 23:00
Orzoplac Konstytucji 5, do 15:00
Otto Pompieri, plac Bankowy 1, 11:00 – 17:00
Pasta Fresca, ul. KEN 57, 12:00 – 22:00
Podwale, ul. Podwale 25, 11:00 – 21:00
Portofino, ul. Ryżowa 48 (Ursus), od 12:00 do ostatniego gościa
Powidoki, Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 11:00 – 15:00
Repubblica Italiana, ul. Francuska 44, od 12:00
Ruza Roza, ul. Francuska 3, 12:00 – 16:00
Sam Żoliborz, ul. Rydygiera 9c, 9:00-17:00
Santorini, ul. Egipska 7, 12:00 – 23:00
Secado, ul. Marszałkowska 66, 12:00 – 22:00
Secret Life Cafe, ul. Słowackiego 15/19, 10:00-17:00
Słoik, ul Złota 11, wejście z Pasażu Wiecha, 10:00 – 23:00
Słony, ul. Piękna 11, 10:00 – 18:00
Sofra, ul. Wilcza 71, 10:00-20:00
SomePlace Else (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 20:00 – 4:00
St Antonio, ul. Senatorska 37, 12:00 – 18:00
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 10:00 – 18:00
Taverna Patris, Wał Miedzeszyński 407 (niedaleko Mostu Poniatowskiego), do 17:00
The Olive (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 7:00 – 10:30 20:00 – 4:00
U Szwejka, plac Konstytucji 1, 10:00 – 17:30
Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b, do 18:00
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, od 8:00
Warung Jakarta, ul. Piękna 28/34, do 22:00
Wilcza 50, ul. Wilcza 50/52, do 0:00
Winsky, ul. Wioślarska 10, 12:00 – 20:00
Viet Street Food Bistro, ul. Królowej Aldony 5, 12:00 – 18:00

Zorza, ul. Żurawia 6/12, do 18:00

 

1 STYCZNIA 2018 (NOWY ROK)

Aioli, ul. Świętokrzyska 18, 9:00 – 0:00
Alchemist Gastropub, pl. Piłsudskiego 3, 14:00 – 0:00
Bałkański Kocioł, Al. KEN 88, 15:00-22:00
Banja Luka, ul. Szkolna 2/4, 12:00 – 0:00
Bar Pacyfik, ul. Hoża 61, od 17:00 (tylko bar)
Basico, ul. Branickiego 11, 13:00-23:00
Bazyliszek, Rynek Starego Miasta 1/3, 12:00 – 0:00
Beef n’Pepper, ul. Nowogrodzka 47a, 15:00 – 0:00
Biała, ul. Francuska 2, od 10:30
Bistecca Bistro,  ul.Branickiego 11, od 15:00
Bombaj Masala, Centrum Al. Jana Pawła II 23, Mokotów ul. Marynarska 21, 13:00 – 22:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 23:00
Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3, 11:00 – 22:00
Cafe Bristol (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 9:00 – 20:00
Chianti, ul. Foksal 17, od 14:00 – 23:00
ĆMA by Mateusz Gessler, ul. Koszykowa 63, non-stop
Ćwierćfunciak, ul. Andersa 30, 14:00-20:00
Dawne Smaki, ul. Nowy Świat 49, 12:00 – 22:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 12:00 – 0:00
El Popo, ul. Senatorska 27, 14:00 – 23:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 12:00 – 23:00
Florentin, ul. Smolna 40, 14:00 – 22:00
iGrek, ul. Zwycięzców 28, od 13:00
InAzia (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 13:00 – 22:00
Jadalnia, ul.Patriotów 303, od 16:00
Jeff’s Pole Mokotowskie, ul. Żwirki i Wigury 32, 13:00 – 0:00
Kitchen Gallery (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 6:30 – 12:00
Kura Domowa, ul.  Zwoleńska 81 (Wawer), 12:00 – 20:00
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
Locale, ul. Bytnara Rudego 23a, 14:00-22:00
Marconi (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 12:30 – 16:00 19:00 – 22:30
Meltemi, ul. Opaczewska 43/1, 14:00 – 23:00
Momu, ul. Wierzbowa 9/11, 9:00 – 0:00
Orzoplac Konstytucji 5,
Otto Pompieri, plac Bankowy 1, 12:00 – 0:00
Pasta Fresca, ul. KEN 57, 15:00 – 22:00
Podwale, ul. Podwale 25, 12:00 – 0:00
Portofino, ul. Ryżowa 48 (Ursus), 13:00 – 22:00
Raj w Niebie, ul. Nowy Świat 21, od 15:00
Repubblica Italiana, ul. Francuska 44, 12:00 – 23:00
Restauracja Si, ul. Marszałkowska 115, 13:00 – 0:00
Różana, ul. Chocimska 7, od 14:00 do ostatniego gościa
Ruza Roza, ul. Francuska 3, 12:00 – 22:00
Sam Żoliborz, ul. Rydygiera 9c, 12:00-20:00
Santorini, ul. Egipska 7, 14:00 – 23:00
Secado, ul. Marszałkowska 66, 13:00 – 22:00
Secret Life Cafe, ul. Słowackiego 15/19, 13:00-21:00
Słoik, ul Złota 11, wejście z Pasażu Wiecha, 13:00 – 22:00
Słony, ul. Piękna 11, 14:00 – 22:00
SomePlace Else (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
St Antonio, ul. Senatorska 37, 12:00 – 0:00
Stary Dom, ul. Puławska 104/106, od 14:00
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 12:00 – 0:00
Taverna Patris, Wał Miedzeszyński 407 (niedaleko Mostu Poniatowskiego), od 14:00
The Olive (Sheraton), ul. Bolesława Prusa 2, 12:30 – 16:30
U Szwejka, plac Konstytucji 1, 13:00 – 0:00
Übar, ul. Grzybowska 39, od 15:00
Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b, od 10:00
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, od 15:00
Warung Jakarta, ul. Piękna 28/34, od 13:00
Weles, ul. Nowogrodzka 11, od 19:00
Wilcza 50, ul. Wilcza 50/52, 13:00 – 23:00
Via Suzina, ul. Suzina 8, 13:00-22:00
Viet Street Food Bistro, ul. Królowej Aldony 5, 13:00 – 21:00
Zorza, ul. Żurawia 6/12, od 11:00