Restauracje czynne w Wielkanoc 2018

Foodie Z 27 marca 2018

Jak co roku przygotowaliśmy listę warszawskich restauracji i kawiarni otwartych w Święta Wielkanocne. Jest to odpowiedź na zapytania od turystów, którzy Wielkanoc spędzać będą w Warszawie oraz mieszkańców, którzy chcą wybrać się wtedy na miasto. Święta mają podobno być ciepłe więc na pewno będzie okazja wyjść na spacer i przy okazji coś przekąsić. Każdemu może się również zdarzyć awaria z przypalonym obiadem, a w takim przypadku nasza lista będzie chyba jedyną drogą ratunku. Jeśli wiecie, że jakiś lokal z Warszawy został pominięty to dajcie znać na naszym profilu na Facebooku albo w komentarzu poniżej – będziemy starać się uzupełniać listę na bieżąco.

Smacznego jajka, Wesołych Świąt i oby nadchodzące Święta Wielkanocne były przepyszne – niezależnie od tego czy przy restauracyjnym czy domowym stole.

Wielka Sobota, 31 marca

Akademia, ul. Różana 2, 12:00 – 20:00
Alchemist Gastropub
, plac Piłsudskiego 3, Metropolitan Building, 12:00 – 0:00
Arigator Ramen Shop, ul. Piękna 54, 13:00 – 22:00
Bazyliszek, Rynek Starego Miasta 1/3, 11:00 – 16:00
Belvedere, ul. Agrykoli 1 (wejście do Łazienek Królewskich od Parkowej), 12:00 – 23:00
Benihana, ul. Twarda 2/4, 12:00 – 23:00
Biała, ul. Francuska 2, 9:00 – 1:00
Bistecca Bistro, ul. Branickiego 11, 12:00 – 20:00
Bistro pod Sowami, ul. Okrzei 26, 12:00 – 0:00
Bombaj Masala, Centrum Al. Jana Pawła II 23, 11:00 – 23:00
Bombaj Masala, Mokotów ul. Marynarska 21, 10:00 – 22:00
Boska! Praga, ul. Okrzei 23, 9:00 – 23:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 0:00
Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3 & ul. Puławska 24 & ul. Zwycięzców 32, do 14:00
Być Może, ul. Bagatela 14, 7:00 – 23:00
Chianti, ul. Foksal 17, do 12:00 – 23:00
ĆMA by Mateusz Gessler, ul. Koszykowa 63, do 23:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 9:00 – 16:00
Dos Tacos, ul. Jasna 22, 14:00 – 0:00
Drugie dno, ul. Nowogrodzka 4, 15:00 – 5:00
Drukarnia, ul. Mińska 65, 8:00 – 20:00
El Popo, ul. Senatorska 27, 12:00 – 23:00
Fat Buddha, ul. Mazowiecka 2/4, od 17:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 9:00 – 0:00
Granda, ul. Krucza 24/26, 18:00 – 3:00
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, do 16:00
InFormal  Kitchen, pl. Małachowskiego 2, 12:00 – 23:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 22:00
Izumi Sushi Plac Zbawiciela, pl. Zbawiciela, 12:00 – 22:00
Juice Press People, ul. Bracka 18, 9:00 – 18:00
Kamanda Lwowska, ul. Foksal 10, 12:00 – 23:00
Kanapa, ul. Narbutta 10, 9:00 – 0:00
Kromki Bistro, al. Jana Pawła II 45A, 9:00 – 23:00
La Bomboniera, ul. Wąwozowa 18, 9:00 – 17:00
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
Lalka, ul. Freta 17, 10:00 – 21:00
Le Cedre, al. Solidarności 61 oraz al. Solidarności 84
MagazyNova, ul. Garażowa 5A, 10:00 – 19:00
Marconi (Hotel Bristol), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44,
Mięsny, ul. Walecznych 64
Namaste India, ul. Nowogrodzka 15, 11:00 – 17:00
Nobu, ul. Nowy Świat 64, 8:00 – 20:00
Otto Pompieri, pl. Bankowy 1, 11:00 – 16:00
Pasta Fresca, al. KEN 57, 12:00 – 22:00
Pełną Parą dim sum, ul. Sienna 76, 12:00 – 20:00
Pełną Parą na Nowo, ul. Nowowiejska 10, 12:00 – 21:00

Podwale, ul. Podwale 25, 11:00 – 16:00
Riva, al. Jana Pawła II 61C, 10:00 – 23:00
Różana, ul. Chocimska 7, 12:00 – 0:00
San Antonio, ul. Senatorska 37, 11:00 – 15:00
Setka, ul. Świetokrzyska 14, 9:00 – 6:00
Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 8:00 – 16:00
Stary Dom, ul. Puławska 104/106, 12:00 – 23:30
Stolica, ul. Szeroki Dunaj 1/3, 11:00 – 23:00
ToTò Eataliano, ul. Poznańska 5, 14:00 – 0:00
U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, od 12:00
U Szwejka, pl. Konstytucji 1, 10:00 – 15:30
U Tato, ul. Mokotowska 49A, 11:00 – 22:00
Warszawa Powiśle, Kruczkowskiego 3b, 10:00 – 0:30
Warszawski Sen, ul. Koszykowa 63, do 23:00
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, 8:00 – 0:00
Zorza, ul. Żurawia 6/12, 11:00 – 0:00

Wielka Niedziela, 1 kwietnia

Ale Gloria, Pl. Trzech Krzyży 3, od 12:00 brunch

Anatolia, pl.Konstytucji 2,  13:00-1:00
Belvedere, ul. Agrykoli 1 (wejście do Łazienek Królewskich od Parkowej), 12:00 – 16:30 (brunch)
Biała,  ul. Francuska 2, 11:00 – 22:00
Bistro pod Sowami, ul. Okrzei 26, 9:00 – 17:00 (śniadanie wielkanocne)
Boska! Praga, ul. Okrzei 23, 13:00 – 21:00
Być Może, ul. Bagatela 14, 10:00 – 21:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 11:00 – 23:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 20:00
Kamanda Lwowska, ul. Foksal 10, 12:00 – 23:00
Kanapa, ul. Narbutta 10, 12:00 – 0:00 (brunch 12:00 – 15:00)
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
Lalka, ul. Freta 17, 10:00 – 22:00
Marconi (Hotel Bristol), śniadanie 6:30-10:30, lunch 12:30-16:00, kolacja 19:00-22:30
N31 Restaurant & bar by Robert Sowa, ul. Nowogrodzka 31, od 12:00
Nobu, ul. Nowy Świat 64, 8:00 – 11:00
Riva, al. Jana Pawła II 61C, 10:00 – 22:00
Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00
Stolica, ul. Szeroki Dunaj 1/3, 11:00 – 23:00
U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, od 12:00
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, 15:00 – 22:00

Lany Poniedziałek, 2 kwietnia

Akademia, ul. Różana 2, 12:00 – 20:00
Alchemist Gastropub, plac Piłsudskiego 3, Metropolitan Building, 14:00 – 22:00
Ale Gloria, Pl. Trzech Krzyży 3, od 12:00 brunch

Anatolia, pl.Konstytucji 2,  13:00-1:00
Arkady Kubickiego, Pl. Zamkowy 4, 12:00 – 17:00
Ave Pizza, ul. Topiel 12, 12:00 – 22:00
Bazar Kocha, ul. Mokotowska 33/35, od 12:00
Bazyliszek, Rynek Starego Miasta 1/3, 12:00 – 0:00
Belvedere, ul. Agrykoli 1 (wejście do Łazienek Królewskich od Parkowej), 12:00 – 16:30 (brunch)
Biała, ul. Francuska 2, 10:00 – 22:00
Bistecca Bistro, ul. Branickiego 11, 12:00 – 20:00
Bistro pod Sowami, ul. Okrzei 26, 13:00 – 21:00
Bombaj Masala, Centrum Al. Jana Pawła II 23, 11:00 – 23:00
Bombaj Masala, Mokotów ul. Marynarska 21, 10:00 – 22:00
Boska! Praga, ul. Okrzei 23, 11:00 – 21:00
Brooklyn Restaurant & Bar, al. Jana Pawła II 15, 12:00 – 23:00
Być Może, ul. Bagatela 14, 10:00 – 21:00
Der Elefant, plac Bankowy 1, 12:00 – 0:00
Dos Tacos, ul. Jasna 22, 13:00 – 22:00
Drugie dno, ul. Nowogrodzka 4, 15:00 – 23:00
Drukarnia, ul. Mińska 65, 11:00 – 23:00
Elixir by Dom Wódki, ul. Wierzbowa 9/11, 13:00 – 0:00
Fawory, ul. Mickiewicza 21, 11:00 – 23:00
Folk Gospoda, ul. Waliców 13, 13:00 – 0:00
Hala Koszyki, ul. Koszykowa 63, od 12:00 – 0:00
iGrek, ul. Zwycięzców 28, od 13:00
InFormal  Kitchen, pl. Małachowskiego 2, 13:00 – 22:00
Izumi Sushi Biały Kamień, ul. Biały Kamień 4, 12:00 – 22:00
Izumi Sushi Plac Zbawiciela, pl. Zbawiciela, 12:00 – 22:00
Kamanda Lwowska, ul. Foksal 10, 12:00 – 23:00
Kanapa, ul. Narbutta 10, 12:00 – 0:00 (brunch 12:00 – 15:00)
La Brasserie Moderne (Hotel Sofitel Victoria), ul. Królewska 11, 12:00 – 23:00
La Iberica, ul. Burakowska 5/7, do 18:00
Lalka, ul. Freta 17, 10:00 – 22:00
Le Cedre, al. Solidarności 61 oraz al. Solidarności 84
Maghreb, ul. Burakowska 9,
Marconi (Hotel Bristol), śniadanie 6:30-10:30, lunch 12:30-16:00, kolacja 19:00-22:30
Meltemi, ul. Opaczewska 43/1, 12:00 – 23:00
N31 Restaurant & bar by Robert Sowa, ul. Nowogrodzka 31, od 12:00
Namaste India, ul. Nowogrodzka 15, 11:00 – 17:00
Nobu, ul. Nowy Świat 64, 8:00 – 11:00
Oberża pod Czerwonym Wieprzem, ul. Żelazna 68, 13:00 – 0:00
Otto Pompieri, pl. Bankowy 1, 12:00 – 0:00
Pasta Fresca, al. KEN 57, 12:00 – 22:00
Pełną Parą dim sum, ul. Sienna 76, 12:00 – 20:00
Pełną Parą na Nowo, ul. Nowowiejska 10, 12:00 – 21:00
Podwale, ul. Podwale 25, 12:00 – 0:00
Riva, al. Jana Pawła II 61C, 10:00 – 23:00

Różana, ul. Chocimska 7, od 12:00
San Antonio, ul. Senatorska 37, 12:00 – 0:00
Setka, ul. Świetokrzyska 14, 12:00 – 6:00

Shipudei Berek, ul. Jasna 24, 12:00 – 0:00
Stary Dom, ul. Puławska 104/106, 12:00 – 23:30
Stolica, ul. Szeroki Dunaj 1/3, 11:00 – 23:00

Taverna Patris, Wał Miedzeszyński 407 (niedaleko Mostu Poniatowskiego), 13:00 – 20:00
ToTò Eataliano, ul. Poznańska 5, 13:00 – 23:00
U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, od 12:00
U Szwejka, pl. Konstytucji 1, 13:00 – 0:00
U Tato, ul. Mokotowska 49A, 11:00 – 22:00
Warszawa Powiśle, Kruczkowskiego 3b, 10:00 – 23:00
Warszawski Sznyt, ul. Senatorska 2, 8:00 – 0:00
Zorza, ul. Żurawia 6/12, 10:00 – 0:00