O nas

Warsaw Foodie czyli wszystko co chcesz wiedzieć o jedzeniu w Warszawie. Piszemy o nowych miejscach, wydarzeniach kulinarnych, o wszystkim co ma związek z jedzeniem poza domem. Jeśli chcesz być na bieżąco i zawsze wiedzieć gdzie pójść na śniadanie, lunch, kolację czy po prostu na wino, to miejsce dla Ciebie.

Warsaw Foodie to serwis informacyjny o kulinarnych sekretach stolicy. Znajdujemy nowe miejsca, odkrywamy te zapomniane, docieramy tam gdzie jeszcze inni nie byli.  Piszemy o nowych czy sezonowych menu, wiemy gdzie można zjeść w sezonie dania ze szparagami, kurkami czy truskawkami. Nie piszemy tu recenzji restauracji, ale linkujemy do ciekawych według nas (w tym naszych) recenzji w Internecie.

Autorki: 

Foodie R czyli Restaurantica

Autorka bloga Restaurantica.pl, czyli subiektywnego przewodnika po restauracjach w Warszawie. Miłośniczka dobrego jedzenia od 2007 roku odwiedza i opisuje stołeczne restauracje i kawiarnie. Pisze o tym gdzie warto się wybrać, a których miejsc należy unikać. Członek jury konkursów na najlepsze restauracje – Knajpa Roku 2013 gazety CJG i Best of Warsaw 2012, 2013 magazynu Warsaw Insider.

Foodie F czyli Fro

Autorka Froblog.pl, bloga koncentrującego się na przyjemnych stronach życia – dobrym jedzeniu, dobrym winie, kinie, teatrze i dobrej muzyce. Fro nie gotuje, wyszła ze swojej kuchni, kiedy jej umiejętności kucharskie przestały nadążać za wyczulonym smakiem. Dlatego zwykle odwiedza kilka miejsc tygodniowo, większość opisuje i uwiecznia na zdjęciach. W jedzeniu  szczególnie ceni zaskakujące połączenia produktów, ale docenia też boską prostotę np. kuchni włoskiej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.