Foodie Week: Sen Proroka, L’avanti i Dinery.pl

Foodie F 2 lipca 2018

NOWE MIEJSCA: Na Saskiej Kępie, niedaleko Mięsnego, otworzył się bar Sen Proroka oferujący „turbo buły” – m.in. z szarpaną wołowiną. Pańska ma nowe azjatyckie miejsce – Don Don specjalizuje się szczególnie w udonie, ramenie i donburi. Na Powiślu, pod dobrze znanym adresem przy Dobrej, gdzie działały Wars i Sawa oraz A nuż widelec, powstało nowe miejsce – Klubojadalnia Młodsza Siostra. Nowości również na Grzybowskiej – L’avanti to nowa restauracja i koktajl bar, miejsce specjalizuje się w śródziemnomorskich smakach łączonych z polskimi produktami.

Dinery.pl to z kolei nowa restauracja wirtualna. Możemy tu zamówić jedzenie do domu. Każde danie ma podaną wartość kaloryczną i wyliczone makroskładniki, a obiad można zamówić na jeden dzień, na kilka wybranych dni czy nawet na cały tydzień.

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Restaurantica.pl polecała gdzie i co zjeść na Kefalonii  

Nakarmiona Starecka odwiedziła działające za ścianą Mąki i Wody nowe Supperlardo i wróży mu sukces podobny do swojego sąsiada.

Na Ostrzu Języka miała wielki problem z oceną indyjskiej restauracji Mr. India, gdzie jej zdaniem było za polsko i zbyt zachowawczo.

Wariacje Restauracje odpowiadała na pytanieCzym SUPPERLARDO wyróżnia się na tle innych nowo otwartych restauracji w Warszawie?”

Good Place Warsaw z miłości do magazynu USTA wybrał się do Bistro Eden na Saskiej Kępie.