Foodie Week: African Kitchen, Bistro Magnat i Bosko TuThai

Foodie F 10 września 2018

NOWE MIEJSCA: Na Pradze Północ przy Kłopotowskiego powstał Proces Kawki z samoobsługowym barem kawowym wyposażonym w akcesoria do parzenia kawy metodami alternatywnymi. African Kitchen otworzyło się kilka dni temu w pawilonach przy al. Jana Pawła II. Skomponujemy tu własny box z jedzeniem. Praga Północ ma nowe miejsce z kuchnią tajską – przy Markowskiej powstało Bosko TuThai. Muranów wzbogacił się o nowe bistro z kuchnią międzynarodową – Bistro Magnat.

NOWA ODSŁONA: Kawiarnia FORUM, której twórcami są Ilona Przewoźniczek i Sławek Saran, zmieniła swoją lokalizację na początku lipca. Miejsce przeniosło się na Elektoralną.

ZAMKNIĘCIA: Po ponad trzech latach działania zamknęły się Przekąski u Romana – bar prowadzony przez znanego z Przekąsek Zakąsek barmana Romana Modzelewskiego.

5 MIEJSC NA: W naszym wznowionym cyklu 5 miejsc na pisaliśmy o najgorętszych miejscach tego lata – to Wy je wybraliście najczęściej o nich czytając, klikając itd. Sprawdźcie 5 najgorętszych otwarć tego lata

PISZE SIĘ NA BLOGACH:

Na Ostrzu Języka oceniając Pasta i Basta cofnęła się pamięcią do czasu, gdy mieszkała we Włoszech

Foodsnob ocenił kuchnię Supperlardo jako „Relatywnie prostą, ale pełną smaków najwyższych lotów.”

Good Place Warsaw zjadł kolację w ciemności w restauracji Different, odwiedził też restaurację zatrudniająca uchodźców i emigrantów, pozwalającą im gotować ich ulubione dania Kuchnię Konfliktu

Warszawski Smak doradzała gdzie zjeść we wrześniu w Warszawie

Taste Away odkryli przy Pięknej tajskie miejsce Koh Phangan Thai Island gdzie pracują tylko Tajowie