To Tu Żoliborz

Marta Glinka 24 września 2014

To Tu Chińskie Pierożki na Parze, od niedawna działają także na Żoliborzu przy Słowackiego. To już czwarty lokal pod tym samym szyldem, pozostałe znajdują się na Kabatach, Saskiej Kępie i Gocławiu.  W menu lokalu znajdziemy  chińskie pierogi z dziesięcioma różnymi nadzieniami np. krewetką i selerem naciowym, wieprzowiną i grzybami czy dynią i jajkiem. Oprócz pierogów zjemy tu azjatyckiesałatki i zupy (m.in. zupa z pierogami Won Ton, kim chi czy ogórek w czosnku. 

To Tu Żoliborz

źródło: To Tu Żoliborz Facebook

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Adres: ul. Słowackiego 12

Telefon: 530 449 449

Godziny otwarcia: 11:00-21:00

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: chińska

Średnie ceny:  13 zł  / 8 szt

Klimat / Atmosfera: Żoliborz

Dzielnica:  na luzie, barowa

Jedna odpowiedź do “To Tu Żoliborz”

  1. Antoni napisał(a):

    Sądzę źle. Najpierw zaobserwowałem, że jedna z kobiet robiących pierogi, która miała założone rękawice, ucierała sobie tymi rękawicami nos. Następnie nikt mnie długo nie obsługiwał, więc stałem długo za barem jak palant. Aż pojawiła się jakaś klientka, która została obsłużona natychmiast. Na zwróconą uwagę, że czekam od dłuższego czasu, tleniona blondyna odszczeknęła, że ona tu nie jest od tego, żeby patrzeć, czy ktoś czeka czy nie, że jest zajęta przy piecu, etc. Notabene, ta sama blondi przyjmuje kasę nie zmieniając rękawiczek.
    Tak jak w opisie – atmosfera jest, rzeczywiście, barowa, luźna i polsko-azjatycka. Poziom usług również. Taki biznesik pt. tera Azja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *