Ruza Roza

ul. Francuska 3Praga Południe,Saska Kępa, Warszawa
tel: 22 616 35 97

restauracja

Więcej szczegółów:

Konkurs: Aż 400 zaproszeń na Bałkańską Ucztę w Ruza Roza!

Foodie R 8 stycznia 2018

Z nowym rokiem mamy dla Was atrakcyjny konkurs gdzie do wygrania jest aż 400 zaproszeń do restauracji! Fundatorem nagród i organizatorem konkursu jest restauracja Ruza Roza, która właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej okazji w różnych kanałach rozdaje aż 1000 takich zaproszeń! Ruza Roza to restauracja z kuchnią bałkańską zlokalizowana przy ulicy Francuskiej 3 na Saskiej Kępie. Bałkańską Ucztę przygotują dla Was pochodzący z Bułgarii szefowie kuchni restauracji – Mały i Duży Borys.

NAGRODY 

Nagrodą główną w konkursie jest jednoosobowe zaproszenie do restauracji Ruza Roza na Bałkańską Ucztę. Do rozdania mamy aż 400 takich nagród! Każda osoba może wygrać od 1 do 4 zaproszeń. Nagrody można realizować w restauracji od poniedziałku do czwartku.

Co wchodzi w skład Bałkańskiej Uczty? Co będziecie mogli zjeść?

Wybierz mięsną lub rybną wersję uczty. Każda to trzy dania. W skład mięsnej uczty wchodzą:

1.  Mezo plato czyli talerz past bałkańskich podany z pyrlenką i smażoną ostrą papryką (Taramas – pasta z oliwek, Ajwar z serem – pasta z papryki i sera, Katyk – pasta z sera i orzechów, Hummus klasyczny, Hummus z mango)

2. Agneszka Supa – zupa z młodego jagnięcia, papryki, cukinii, bakłażana i pomidorów

3. Srybska pljeskavica – kotlet wołowo-wieprzowy z boczkiem, ostrą czuszką i serem wędzonym

W skład rybnej uczty wchodzą:

1. Mezo plato – talerz past bałkańskich podany z pyrlenką i smażoną ostrą papryką (Taramas – pasta z oliwek, Ajwar z serem – pasta z papryki i sera, Katyk – pasta z sera i orzechów, Hummus klasyczny, Hummus z mango)

2. Rybia czorba – aromatyczna zupa rybna z trzech ryb, małży i kalmarów, zakrapiana Rakiją – ostra!

3. Skumrija na skara – grillowana makrela z rusztu

ZASADY czyli co zrobić żeby wygrać?

Napisz lub pokaż nam co Ci się kojarzy z Bałkańską Ucztą! Może być jedno słowo, zdanie, kilka zdań, film czy zdjęcie. Zaskocz nas!

Odpowiedzi należy umieszczać jako komentarz do posta z opisem konkursu na stronie Warsaw Foodie Facebook lub stronie www warsawfoodie.pl.

JEDZENIE NAJLEPIEJ SMAKUJE W TOWARZYSTWIE

Jedzenie najlepiej smakuje w towarzystwie. Pomyśleliśmy i o tym. Chcesz wybrać się na Bałkańską Ucztę z przyjaciółmi? Oznacz ich w zgłoszeniu konkursowym na portalu Facebook i wygraj voucher dla siebie i dodatkowo 1, 2 lub 3 osób. Im ciekawsza odpowiedź na nasze zadanie tym większa szansa wygrania większej liczby zaproszeń. Każdy może wygrać od 1 do 4 zaproszeń. Decyzję o ilości przyznanych zaproszeń podejmuje komisja.

CZAS TRWANIA

Konkurs będzie trwał od 8.01.2018 do 31.01.2018 r. do godz. 17:00. Wybór zwycięzców nastąpi nie później niż do końca dnia 7.2.2018, tj. do godziny 23.59. W w/w terminie laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez komentarz na Facebooku do zgłoszenia konkursowego z informacją o wygranej lub w komentarzu do posta na stronie internetowej dla osób, które zgłosiły się przez portal warsawfoodie.pl.

REGULAMIN

Zanim weźmiecie udział w konkursie zapoznajcie się ze szczegółowym regulaminem, który znajdziecie na stronie organizatora.

Tekst powstał we współpracy z restauracją Ruza Roza. Źródło zdjęć: materiały restauracji