Już od 25 maja do końca miesiąca w ponad 30 kawiarniach i restauracjach odbędzie się Warszawski Tydzień Śniadaniowy. Przez siedem dni będzie można w nich kosztować menu z rabatem -30% albo -50%. Udział w śniadaniowym ucztowaniu jest darmowy! Weź udział w festiwalu śniadań i odbierz zniżkę na stronie:
www.tydziensniadaniowy.pl
Już dziś zaplanuj sobie kulinarną podróż po budzącej się do życia Warszawie!
UWAGA!
Członkowie OpenCard nie muszą zapisywać się do akcji. Warunkiem wzięcia udziału w akcji będzie pokazanie swojej karty przed złożeniem zamówienia w restauracji.
W Warszawskim Tygodniu Śniadaniowym bierze udział ponad 30 stołecznych śniadaniowni:
Żurawina, Croque Madame, Ale je Bistro, MiTo art.cafe.books, Trzecia Waza, Jaś i Małgosia, Latawiec, Poranna, Chia Bistro, Kawiarnia Akademicka, Restauracja Lif, Cafe Niespodzianka, My Place Cafe, Kafelek, Cafe du Monde, Bistro Renoma Cafe, Waffle Bar, Wafflove, Bali Cafe, Po Prostu Zachęta, Trzy Kolory, Do Woli, Bakłażan, Granola, Złota 7, Z Gara i Pieca, Kubek i Ołówek, W Pełni – Crepes & Cafe, Granat Coffe & Food, Loft, podwieczorki poranki
KIEDY: od 25 maja do 31 maja
GDZIE: ponad 30 kawiarni i restauracji warszawskich
STRONA INTERNETOWA: www.tydziensniadaniowy.pl
Patronami wydarzenia są: OpenCard, Warsaw Foodie, Warsaw Highlights, Kuchnia+
Tekst powstał we współpracy z OpenCard









2 odpowiedzi na “Warszawski Tydzień Śniadaniowy – śniadania do 50% taniej!”
Ale wypas! 🙂
Nie mogę się doczekać ! Super !