La Sirena: The Mexican Food Cartel

Joanna Mróz 13 kwietnia 2016

Właściciele kultowej włoskiej Dziurki od klucza na Powiślu otworzyli nowe miejsce. Na Pięknej – na odcinku między Poznańską a Koszykową obok Cucina Popolare – powstała ich nowa meksykańska restauracja. Nazywa się La Sirena: The Mexican Food Cartel. W menu znajdziemy m.in. Ceviche z przegrzebków w soku z limonek i tequili z salsą pico de gallo; Drunken beans – czarna fasola i fasola pinto duszona w ciemnym piwie i tequila. Póki co miejsce nie ma jeszcze koncesji, serwuje więc soft drinki i lemoniady, ale już 19 kwietnia startuje piwo, a 21 kwietnia karta meksykańskich drinków.

la-sirena-20160409

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Adres: Piękna 54, Warszawa

Godziny otwarcia: pon.-niedz.: 13:00 – 23:00

Telefon: 690 085 054

Strona internetowa: Facebook

Rodzaj kuchni: meksykańska

Klimat / Atmosfera: luźna

Dzielnica: Śródmieście

RECENZJE BLOGERÓW (3)

Restaurantica.pl (kwiecień 2016) by Foodie R

Blog Madame Edith (kwiecień 2016)

Ale Meksyk (kwiecień 2016)

Jedna odpowiedź do “La Sirena: The Mexican Food Cartel”

  1. Krzysio napisał(a):

    Proste jedzenie, całkiem smaczne. Dania (frioles negros-proste wegetariańskie tacos- 28 zł ) i drinki (Margarita 28zł-bardzo mała) Margaritę pije się jako celebrację prostego jedzenia- często w dużych ilościach- jest śmieszne żeby z niej zrobić Sazerac. Tortilla chips są podawane prawie wszędzie za darmo. Tutaj wydaje się , że to skansen meksykańskiej kantiny.
    Tak czy inaczej taniej zjecie w wszędzie w US. Ceny powinny być o 25 % niższe.
    Dwóch kucharzy, dowcipkujących miedzy sobą, wyraźnie zadowoleni że ich praca nie wymaga wysiłku. Nie zobaczysz menadżera albo właściciela. Nikt nie koordynuje niczego. Ale to typowe w polskiej gastronomii. Wysokie ceny i zły serwis zamknęły wiele restauracji z całkiem niezłym jedzeniem. Dekoracja nie wystarczy.
    Szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *