Gdzie na jarmark wielkanocny w Warszawie?

Zbigniew Glinka 10 kwietnia 2017

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście zakupów to poniżej publikujemy naszą propozycję targów wielkanocnych, gdzie możecie zaopatrzyć się w różne wiktuały na świąteczny stół. Zakupy można zacząć w Fortecy Kręglickich już w Wielką Środę, kontynuować w Wielki Piątek na BioBazarach a w Wielką Sobotę, na ostatnią chwilę, można wybierać między Targami Śniadaniowymi, Wilanowskim Jarmarkiem Wielkanocnym i Targiem Rolnym na Burakowskiej. Wszystkiego smacznego przy świątecznym stole!

 

Wielki Targ Świąteczny w Fortecy w Wielką Środę

W zabytkowym otoczeniu Fortu Legionów, czyli w Fortecy Kręglickich możemy zrobić zakupy świąteczne w środku tygodnia, w środę 12 kwietnia między 9.00 a 19.00. Stoiska dostawców będą nie tylko na dziedzińcu fortu ale wypełnią również sale i korytarze. 

GDZIE: Fort Legionów, ul. Zakroczymska 12, Warszawa
STRONA WWW: Facebook Event 

 

BioBazar w Wielki Piątek

Bio Bazar na Żelaznej, dobrze znany miłośnikom produktów ekologicznych, będzie czynny w piątek 14 kwietnia w godzinach 8.00 – 18.00 a jego młodszy brat, BioBazar Soho Factory można odwiedzić w nieco innych godzinach – 10.00 –  18.00. Uwaga, w Wielką Sobotę obydwa BioBazary będą nieczynne. 

GDZIE:
BioBazar, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53, Warszawa
BioBazar, SOHO Factory, ul. Mińska 25, Warszawa

WWW: BioBazar Żelazna – Facebook , BioBazar Soho Factory – Facebook 

 

Targ Rolny – Zając i Chrzan – w Wielką Sobotę

Niedaleko Arkadii, w starych magazynach przy Burakowskiej 14 w sobotę między 10:00 a 17:00 można robić zakupy na Targu Rolnym. Edycja świąteczna odbywa się pod hasłem Zając i Chrzan. Oprócz zakupów można się również posilić na stoiskach w strefie Noce i Dnie.

GDZIE: teren z halami przemysłowymi przy ul. Burakowskiej 14, Warszawa
STRONA WWW: Facebook Event

 

Targ Śniadaniowy – w Wielką Sobotę

Wielkanocna edycja Targu Śniadaniowego odbędzie się w dwóch lokalizacjach. Możemy wybrać pomiędzy Fortem Sokolnickiego w Parku Żeromskiego (niedaleko placu Wilsona) na Żoliborzu albo placem miejskim przy alei Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie.

GDZIE: 
Targ Śniadaniowy Żoliborz, Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51, Warszawa
Targ Śniadaniowy Ursynów, al. KEN 111, Warszawa

STRONA WWW: Ursynów – Facebook Event, Żoliborz – Facebook Event

 

Smaczny Targ – Wilanowski Jarmark Wielkanocny – w Wielką Sobotę

Smaczny Targ zorganizował jarmark wspólnie z dzielnicą Wilanów przy kościele Św. Anny w Wielką Sobotę. Oprócz stoisk z wędlinami, serami, rybami, pierogami i ciastami można tu będzie kupić również świąteczne dekoracje na wielkanocny stół.

GDZIE: Skwer Prymasowski, ul. Stanisława Kostki Potockiego 27, Warszawa
STRONA WWW: Facebook Event